Silivri Hurdacı
|

Silivri Hurdacı

Silivri Hurdacı Firması Olarak İstanbul ve Silivri Çevresinde Hurda Alımına Devam Ediyoruz. Güncel Hurda Fiyatları İçin Bize Ulaşın. 

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Silivri Hurdacı
Silivri Hurdacı

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

İstanbul’da Silivri’de Silivri hurdacı olarak bölgedeki atık malzemeleri yani hurdaları toplayarak tesislerde değerlendirme yapmakta ve daha sonra bu malzemeleri yeni oluşturulacak olan ürünlerin harçlarında kullanmaktayız.

Hurda alım satım ülkemizde yıllardır var olan bir eylem olsa da bunun ticarileştirilmesi kısa süre önce yapıldı. Hem bireysel müşterilerimizin hem de ticaret hayatı içerisinde olan müşterilerimizin hurdaya çıkmış ürünlerini kısa süre içerisinde satın alıyor, yüksek fiyatlardan ciddi ödemeler gerçekleştiriyoruz.

Silivri hurda bakır alım konusunda rakiplerimize göre yüksek fiyatlar ödemiş olduğumuzdan ötürü müşterilerimiz genellikle bizimle çalışmaktadır.

Silivri Hurda Fiyatları

Silivri hurda alım fiyatları satmış olduğunuz ürünün niteliğine ve kaç kilogram satışının gerçekleştiğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Doğada az olan maddelerin ve teminin zor olanlarının firmamıza teslim edilmesi yani satışının gerçekleştiği durumlarda piyasada ve çevre illerde rekabet eden diğer hurda alım satım firmalarına göre çok daha fazla yüksek ücretler ödemekteyiz.

Bu sebepten ötürü hurda işi olduğu zaman müşterilerimiz ilk olarak bizimle iletişime geçmekte, güvenilir bir şekilde ticaret yapmış olduğumuzdan dolayı da bizleri hem bireysel müşterilere hem de ticari firmalara önermektedirler.

Krom ve bakır almış olduğumuz ürünlerin başında gelir. Fiyat skalamız ürüne biçilen değerden dolayı sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Bu sebepten fiyatlarımızı değerli müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra paylaşmaktayız.

Silivri Hurdacılar

Sİlivri hurda olarak bölgede hizmet vermekte olan birçok firma bulunmaktadır. Eski ürünlerin toplanması, müşteriye getirmiş olduğu ürünün bedelinin ödenmesi, daha sonra hurda olarak alınan malzemelerin ayrıştırılması, ayrıştırma sonucunda üretim tesislerine verilmesi ve bunun gibi pek çok süreç bizzat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bakır başta olmak üzere, elektrik kabloları, demirden üretim olan ürünler ve aklınıza gelebilecek her türlü geri dönüşüme açık ürün bizzat firmamız tarafından satın alınmaktadır. Silivri hurda alımı olarak uzun zamandır bu alanda hizmet veriyor, modern ve güler yüzlü hizmetimiz ile müşteriye yüksek fiyatlardan hurda alım satım yapmaktayız.

Silivri Hurda Alım

Silivri hurdacı kimliğimizle yıllardır bu işi gerçekleştiriyoruz. Babadan oğula ilerlediğimiz konseptimiz ile üretim ve geri dönüşüm yapan firmalarla beraber çalışmaktayız. Hem bireysel müşterilerimizden hem de büyük fabrikalardan çıkmakta olan geri dönüştürülebilir bakır ya da demir gibi konseptli ürünleri toplayıp bir araya getirerek bu tesislere ulaştırmak, verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor.

Yani firma olarak, üretim tesisleri ve kişiler arasındaki iletişim ağını sağladığımızı söylemek mümkün. Bu aşamada geri dönüşümün devam edebilmesi için eskimiş eşyalardan çıkan hurda detayların satışının sürekli olarak devam etmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tüketim çağında geri dönüşümü sağlamak için biz de elimizden geleni yapıyoruz ve sizden hurdalarınızı teslim alıyoruz.

Silivri hurda demir alım konusunda çekinmeden bizler ile iletişime geçebilir, ürünün hurda olarak alınıp alınmayacağı hakkında danışabilirsiniz.

Silivri Hurda Demir Bakım Alım

Demir, bakır ağır metaller ya da elektrik kabloları gibi ürünleriniz varsa ve bunları ne yapacağınızı merak ediyorsanız, Silivri hurda bakır alım konusunda adı duyulmuş ve kendisini kanıtlamış olan firmamız ile iletişime geçerek fiyat listesi alabilirsiniz.

Burada fiyat listesinde ürünün niteliğine göre ortalama ne kadar ödeme yapılacağı bilgisi verilmektedir. Ortalama yapılan görüşmede Silivri hurdacı olarak müşterilerimizin güvenini sağlamak amacı ile bizzat gözleri önünde yapmış olduğumuz tartı işleminden hemen sonra ürünün satın alım için ne kadar tuttuğunu hesaplıyor, daha sonra müşterimize ödeme yapıyoruz. Hurda çıktıkça bizi arayarak geri dönüşüme katkıda bulunan birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Silivri Hurdacı Telefon Numarası

Hurdanız mı Var? Hemen https://istanbulhurdasat.com/istanbul-hurdaci/ Tıklayın

4.9/5 - (31 votes)

Similar Posts

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir