Kağıthane Hurdacı
|

Kağıthane Hurdacı

Kağıthane Hurdacı Firması Olarak İstanbul ve Kağıthane Çevresinde Hurda Alımına Devam Ediyoruz. Güncel Hurda Fiyatları İçin Bize Ulaşın. İstanbul Hurdacı.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

kagithane-hurdaci

Kağıthane hurdacı olarak, gelişen teknoloji ile birlikte sürekli değişmekte olan hurdacılık sektörünün sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli hizmet vermeyi kendimize misyon edinmiş bir firmayız.

İşinde tecrübeli ve uzman kadromuz ile birlikte sizlerin kullanmayı artık düşünmediği hurda ürünlerin hem toplanması hem de satımı gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem sizlere ek gelir elde etme şansı elde ederken hem de çevre ve ülke ekonomisine katkı sağlamış oluyoruz.

Kağıthane hurda hizmetlerimiz sayesinde siz de kullanmayı düşünmediğiniz hurda ürünleri bize ulaştırarak satabilirsiniz ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Hurda kelimesi sözlük anlamı olarak artık işlevini yitirmiş, kullanılmayacak hale gelmiş eski ve işe yaramaz anlamına gelmekte olsa da günümüzde gelişen teknoloji ile hurda kelimesinin anlamı ve kapsamı da değişmiştir.

Nerede ise her ürününü kullanım süresi dolunca hurda olarak değerlendirilebildiği günümüzde hurdacılık sektörü de teknolojik gelişmelerden nasibini alarak oldukça önemli ve kapsamlı bir hale gelmiştir.

Günümüzde devletler de hurda sektörüne önemli yatırımlar yaparak geri dönüşüm zincirine gereken önemi vermeye başlamıştır. Bu sebepten dolayı da şehirlerin belirli noktalarına geri dönüşüm merkezleri kurmuşlardır.

Çoğu insan farkında olmasa da günlük kullanımdaki ürünlerin büyük bir çoğunluğu da hurda ürün kategorisine girmektedir. Hurda ürünler çeşitli yöntemler kullanılarak geri dönüştürülebilir ve tekrardan kullanıma hazır hale gelebilir. Bu durum hem ülke ekonomisi için hem de çevre temizliği için son derece önemli ve faydalı bir durumdur.

Kağıthane Hurda Fiyatları

İşlevini yitirmiş, kullanılmayacak kadar eski ya da çeşitli sebeplerden dolayı kullanılmayacak hale gelmiş ürünler, bir kenara ayırılarak hurdacılara teslim edilir ve geri dönüşüm zincirine dahil olurlar.

Kağıthane hurdacı hizmetlerine ürün teslim eden kişilere ürünleri değerinde bir para ödemesi yapılır ve ek gelir elde etmeleri sağlanır. Evlerde, ofislerde ve diğer yaşam alanlarında ya da iç ve dış mekanlarda kullanılan tüm ürünler kullanım ömrünü doldurduktan sonra hurda olarak sınıflandırılabilir ve bu sebepten dolayı da geri dönüşüme hazır hale gelebilir.

Kişilerin hurda ürünlerini hurdacılara teslim ederken en çok dikkat ettikleri nokta ise hurdacıların güvenilirlikleridir. Sektördeki uzun süreli varlığımızın oluşturduğu tecrübemiz ve güvenimiz ile birlikte hurda teslimi yapmak isteyen herkese güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Kağıthane hurda alım fiyatları hurdacıya verilecek ürününü malzeme yapısına ve durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerini hurdacılara veren kişilerin aklını en çok kurcalayan soru ise teslim ettikleri ürününü tam bedeli miktarında paranın kendilerine ödenip ödenmediği sorusudur.

Çünkü çoğu insan hurda ürünlerin ve metallerin fiyatlandırılması konusunda bilgi sahibi değildir. Bu sebepten dolayı da bazen ürünlerin ederinin çok altı fiyatlara satıldığı durumlar oluşabilmektedir. Bazı ürünler çok kötü ve kullanılmayacak halde olmalarına rağmen son derece pahalı ve değerli metaller içeriyor olabilirler.

Bu noktada ise ürünü satın alacak olan hurdacı kişinin dürüstlüğü ve teknik bilgisi son derece önemli olmaktadır.

Firmamız, işinde uzman ve tecrübeli personeller ile birlikte sizlere son derece güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Hurda ürünlerinizi bize teslim ederek ederi kadar parayı güvenle teslim alabilirsiniz.

Kağıthane Hurdacılar

Çeşitli nedenlerden ötürü kullanılmayacak hale gelen ürünlerin satın alımı firmamız tarafından yapılmaktadır ve karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesi göz önünde bulundurularak satın alım işlemi gerçekleştirilir.

Kağıthane Hurda Alım

Kağıthane hurda alım sektörü ürün yelpazesi aşağıdaki gibidir:

 • Demir içeren ürünler
 • Bakır içeren ürünler
 • Demir ve bakır dışındaki bazı metallerden üretilmiş ürünler

Belirtilen ürünlere sahipseniz ve bu ürünler artık işinize yaramıyorsa bizlere ulaşarak ürünlerinizi geri dönüşüme verebilir ve karşılığında ederi kadar parayı alabilirsiniz.

Kağıthane Hurda Demir, Bakır Alım

Kağıthane hurda demir alım ve Kağıthane hurda bakır alım hizmetlerini de veren firmamız ürün kapsamı aşağıdaki gibidir:

 • Soyma bakır
 • DKP
 • İnşaat demiri
 • Lama
 • Demir talaşı
 • Kırkambar bakır
 • TTR kırma granür
 • Antigron kırma
 • Bakır talaşı

Kağıthane hurdacı hizmetleri veren firmamıza ulaşarak ürünlerinizi kapınızdan almamızı sağlayarak geri dönüşüm zincirine katkı sağlarken para kazanabilirsiniz.

Hurda Türleri

Metal Hurdası Alüminyum Sarı Pirinç
Elektrik Kablosu İnşaat Demiri Kurşun
Krom Soyma Bakır Çinko
Araç Jantı Akü Hurdası Hurda Konteyner

Hurdalarınızın değerinde alımı için bizleri arayabilirsiniz.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

5/5 - (24 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir