Güngören Hurdacı
|

Güngören Hurdacı

Güngören Hurdacı Firması Olarak İstanbul ve Güngören Çevresinde Hurda Alımına Devam Ediyoruz. Güncel Hurda Fiyatları İçin Bize Ulaşın. İstanbul Hurdacı.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

gungoren-hurdaci

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Güngören hurdacı olarak, hurdacılık sektöründe yeni gereksinimleri karşılayacak şekilde kaliteli hizmet anlayışı ile varlığımızı uzun yıllardır sürdürmekteyiz. Gelişmeleri yakından takip eden firmamız her türlü hurda ürününüzü sizlerden makul fiyatlara satın alarak geri dönüşüm zincirine dahil etmekte ve bu sayede ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

İşinde uzmanlaşmış profesyonel ve müşteri dostu çalışan kadromuz ile birlikte hurda toplama ya da hurda satım hizmeti vermekteyiz. Bu sayede de hem çevre dostu faaliyetlerde bulunuyoruz hem de ülke ekonomisine elimizden gelenin en üst seviyesinde destek oluyoruz.

Güngören hurda hizmetlerimiz sayesinde sizler de hurda ürünlerinizi bizlere ulaştırarak kendinize ek gelir yaratırken çevreye ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Hurda kelime sözlük anlamı olarak kullanılmayacak hale gelmiş ya da kullanılmayacak kadar eski durumda olan işe yaramaz değersiz ürün anlamındadır. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte hurda sektörünün ürün yelpazesi de oldukça genişlemiştir.

Ayrıca yine teknolojinin gelişmesi ve insanların çevreye karşı daha saygılı ve daha duyarlı olması sebebi ile hurda sektörü ciddi önem kazanmıştır.

Günümüzde devletler hurda geri dönüşümleri konusunda önemli yatırımlar yaparak ekonomilerini güçlendirmektedir. Neredeyse her noktada bir geniş dönüşüm merkezi ya da kutusu bulunmaktadır.

Güngören Hurda Fiyatları

Sizler de çeşitli sebeplerden dolayı artık kullanılmayacak hale gelmiş işe yaramayacak ürünlerinizi hurda olarak ayırıp hurdacılara satabilir ve para elde edebilirsiniz. Evlerde, ofislerde ve diğer mekanlarda kullanılan nerede ise her ürün hurda olarak nitelendirilebilir ve yine bu sebepten dolayı geri dönüşüm zincirine dahil olabilir.

Kişilerin hurda satım işlemleri yaparken en çok dikkat ettikleri nokta karşısındaki hurdayı satın alacak kişilerin güvenirliğidir. Güngören hurdacı olarak sektördeki uzun süreli varlığımız ile birlikte hurda teslimi yapmak isteyen herkese güvenli ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Güngören hurda alım fiyatları hurdacıya verilecek ürünün durumuna ve içerdiği malzemelere göre değişiklik gösterir durumdadır. Satışını yapmak istediğiniz ürünler, uzman kadromuz tarafından detaylıca incelenerek sizlerin de mağdur olmayacağı bir değer biçilerek sizden satın alınır ve geri dönüşüm zincirinin bir parçası olmak için hazırlanır.

Güngören Hurdacılar

Çeşitli sebeplerden dolayı artık kullanılmayacak hale gelmiş ürünler, hurdaya verilmek üzere bir kenara ayrılabilirler. Ürünlerini hurdacılara satacak kişilerin akıllarını en çok kurcalayan soru ürünün bedelinin tam karşılığını ücret olarak alıp alamayacaklarıdır.

Çünkü çoğu insan ürünlerinin içerdiği malzemeleri bilmez ve bu malzemelerin hurda fiyatlarından da haberi yoktur. Bu sebeplerden dolayı da hurda ürünlerinin ederlerinin çok altına fiyatlarda satıldığı durumlar yaşanmıştır.

Bazı ürünler kullanılmayacak kadar kötü halde olsa bile çok değerli metaller ve malzemeler içerebilirler. Bu nedenlerden dolayı da hurdanın alımını yapacak kişilerin hem dürüst hem de malzeme bilgisinin ve fiyat bilgisinin son derece iyi olması gereklidir.

Güngören Hurda Alım

Güngören hurda alım ürünleri gelişen teknoloji ile sayısı son derece fazla bir küme olmuştur. Gelişen teknoloji ile ürün yelpazesi genişlemiştir ve nerede ise her ürünü kullanım ömrünü doldurduktan sonra hurda olarak geri dönüşüme katılabilir. Hurda ürünleri kısaca şunlardır:

 • Demir içeren ürünler
 • Bakır içeren ürünler
 • Demir ve bakır dışındaki bazı metallerden üretilmiş ürünler

Yukarıda belirtilen ürünlere sahip iseniz, bizlere ulaşarak ürünlerinizin satış işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Satış işleminden sonra hem para kazanmış olursunuz hem de geri dönüşüm zincirine katkı sağlayarak hem doğaya hem de ülke ekonomisine faydalı olmuş olursunuz.

Güngören Hurda Demir, Bakır Alım

Güngören hurda demir alım ve Güngören hurda bakır alım hizmetleri de veren firmamızın ürün kapsamına aşağıdaki ürünler de girmektedir:

 • Soyma bakır
 • DKP
 • İnşaat demiri
 • Lama
 • Demir talaşı
 • Kırkambar bakır
 • TTR kırma granür
 • Antigron kırma
 • Bakır talaşı

Güngören hurdacı hizmeti veren firmamıza ulaşarak belirtilen ürünlerin de satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Güngören Hurdacı Telefon Numarası

0 532 365 29 66

Hurdanız mı Var? Hemen https://istanbulhurdasat.com/istanbul-hurdaci/ Tıklayın  İstanbul Hurdacısına ulaşın. En Yakın Hurdacı İçin Hemen https://istanbulhurdasat.com/hurdaci/ Ziyaret Edin

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

 

3/5 - (104 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir