Büyükçekmece hurdacı hizmetimiz kapsamında yılların verdiği tecrübeyle hareket ediyoruz. Her türlü bakır, demir, alüminyum gibi hurdaların alımını yapıyor ve geri dönüştürüyoruz. Böylece ülke ekonomisine katkıda bulunduğumuz gibi çevrenin kirlenmemesi için de yarar sağlıyoruz. Bu katkılar için firmamız, evinizde bulunan hurdaların alımını yapar. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde hurdalarınızı adresinizden alır.

Hemen Ara Yüksek Fiyat ile Sat

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Büyükçekmece Hurdacı
Büyükçekmece Hurdacı Görseli

Büyükçekmece Hurdacı-Hurda Alımı

Hurdalar, artık kullanılmayan eşyalardır. Ancak geri dönüştürülmesi mümkündür. İstanbul Hurda olarak verdiğimiz Büyükçekmece hurdacı hizmetiyle her türlü hurda alımı yapıyoruz. Hurdalar arasında demir, bakır, alüminyum, naylon, kâğıt gibi malzemeleri topluyoruz. Özellikle çöp kutusuna atılan hurdalar, çevreye çok büyük zarar verir. Bunun engellenmesi için geri dönüşümünün yapılması gerekir.

Firmamız, geri dönüşüm kutularından topladığı hurdaların yanında adresinize gelerek hurda malzemelerinin alınmasını sağlar. Vermek istediğiniz hurdaların fiyatlarını adaletli bir şekilde belirler. Bunun için sürekli değişiklik gösteren hurda fiyatlarını her gün inceler. Bizi çağırdığınızda hurdanızın değeri bu fiyatlara göre belirlenir. Böylece zarar etmeden hurdanızın alım-satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Ara Yüksek Fiyat ile Sat

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Büyükçekmece Hurda Alan Firmalar

Büyükçekmece’de hurda alan birçok hurdacı bulunur. Bunlar arasında firmamız İstanbul Hurda en çok tercih edilen hurdacılar arasındadır. Çünkü İstanbul Hurda olarak alanında oldukça profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Hurdalarınızı gelip adresinizden alıyor ve tekrar değerlendirilmesini sağlıyoruz. Bu sayede atılan demir, alüminyum, bakır gibi pek çok hurda farklı sektörlerde tekrar kullanılabiliyor.

Büyükçekmece’de Hurdacı Telefonu Mu Arıyorsunuz?

Büyükçekmece’de inşaattan kalan veya evinizde bulunan demir, bakır, alüminyum malzemeler için hurdacı mı arıyorsunuz? O zaman bize hemen ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda olarak her türlü hurdaya uygun fiyatlar veriyoruz. Alınması gereken hurdaları inceliyor ve fiyatlandırma aşamasında müşterilerimizin hiçbir şekilde mağduriyet yaşamamasına özen gösteriyoruz.

Büyükçekmece Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları, her gün belirli nedenlerden dolayı güncellenir. Bu yüzden hurda alım-satım yapan kişilerin bu fiyatları takip etmesi gerekir. Böylece istenilen kar ile alım-satım işlemi yapılabilir. Hurda fiyatlarını etkileyen faktörleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Malzemenin arz-talep dengesi
  • Malzemenin geri dönüşüme etkisi
  • İşçilik maliyetinin oranı
  • Ekonomide meydana gelen değişiklikler

Büyükçekmece hurdacı hizmetimiz kapsamında bu fiyatları her zaman takip ediyoruz. Bize ulaştığınız zaman vermek istediğiniz hurdaların durumunu ayrıntılı şekilde inceliyoruz. Bunun sonucunda müşterilerimize doğru fiyatı çıkartıyoruz. Hurdanın alınacağı adrese geliyor ve kullanmadığınız malzemeyi alıyoruz. Ardından geri dönüşüm için bütün işlemleri yerine getiriyoruz. Böylece hurdaların tekrar hayata kazandırılmasını ve kullanılacak hale gelmesini sağlıyoruz.

1/5 - (33 votes)