Paslanmaz Hurda
|

Paslanmaz Hurda Fiyatları 2024

Hurda paslanmaz fiyatları için en iyi seçenekleri sunduğumuz hizmetlerimizle hemen tanışın!

Hurda piyasasında değer kaybetmeden elinizdeki malzemenin kar oranı yüksek biçimde işlem görmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Hurdacı, tüm paslanmaz hurda alımlarında hurdalarınızın değerinde işlem görmesini sağlamakta.

                 15.03.2024 Hurda Paslanmaz Fiyatları

HURDA PASLANMAZ ÇELİK ÇEŞİDİ FİYATI TL/KİLO
304 PASLANMAZ HURDA 38.00
316 PASLANMAZ HURDA 50.50
430 PASLANMAZ ÇELİK HURDA 20.50
201 PASLANMAZ HURDA 15.50
202 PASLANMAZ HURDA 10.50
310 PASLANMAZ HURDA 50.50
304 PASLANMAZ TALAŞ FİYATI 33.00
316 PASLANMAZ TALAŞ FİYATI 45.50
430 PASLANMAZ TALAŞ FİYATI 10.50
310 PASLANMAZ TALAŞ 48.50
HURDA PASLANMAZ BORU 316 45.50
HURDA PASLANMAZ SAC 316 45.50

Paslanmaz hurda fiyatları

 

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Paslanmaz Hurda Fiyatı

Geri dönüşüm sürecinin önemli bir aşaması olan hurda alım satımı işlemleriyle,

hem çevreyi hem de cebinizi korumayı sürdürüyoruz.

Firmamız elinizdeki hurdaları, güncel fiyatları dikkate alarak değerinde satın almakta,

ve geri dönüşüm sürecine katkı sağlayan firmalar arasında yer almakta.

Paslanmaz hurda fiyatları, diğer hurda fiyatlarında olduğu gibi güncel olarak,

Londra Metal Borsasının verilerine göre belirlenmekte.

Böylece hurdalarınızı satarken en ufak bir değer kaybı yaşamazsınız.

Paslanmaz hurdası kaç para?” ya da Paslanma hurda fiyatı ne kadar? diye araştırdığınızda sabit fiyatlarla karşılaşmayı bekleyebilirsiniz.

Ancak sabit fiyatlar genellikle yanıltıcı.

Çünkü borsa kimi zaman anlık değişimlere uğramakta.

Bu sebeple elinizdeki hurdaların değer kaybetmemesi için hemen iletişime geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paslanmaz Hurda Fiyatı Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Paslanmaz hurda fiyatı en temelde metal borsasının verilerine göre değişiklik gösterse de fiyatları etkileyen başka faktörler de vardır. Aşağıdakiler bu faktörlerden en önemlileridir:

  • Paslanmaz hurda miktarı
  • Hurdanın kalitesi
  • Malzemenin içerdiği nikel oranı
  • Hurdanın içerdiği diğer alaşımlara

Bu gibi faktörler hurda alım fiyatlarını etkileyeceği için size özel fiyatlandırmalar için iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hemen iletişime geçerek avantajlı seçeneklerden faydalanabilirsiniz!

Paslanmaz Hurda Kg Fiyatı

Kalitesine ve cinsine göre durumu tespit edilen hurdalar, kg ölçeğine göre fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle elinizdeki paslanmaz hurda kg fiyatı baz alınarak değerlendirilmektedir. İstanbul Hurdacı ile iletişime geçmeniz halinde profesyonel keşif ekibi, hurdalarınıza yerinde değerlendirecektir. Hiçbir değer kaybı yaşamadan ve üstelik ekstra vakit ve enerji harcamadan hurdalarınızın satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

304 Kalite Paslanmaz Hurda Fiyatı

304 paslanmaz hurda fiyatı, müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biridir. Eğer elinizde satışa hazır 304 paslanmaz hurda bulunuyorsa sizler için hemen değerlendirmeye alınacaktır. En kaliteli paslanmaz hurda çeşidi olarak anılan 304 paslanmaz hurdalarınızın satışını İstanbul Hurdacı aracılığıyla gerçekleştirmek yüzünüzü güldürecek kazançlar sağlayacaktır.

316 Kalite Paslanmaz Krom Hurda

316 kalite paslanmaz krom hurda satışı için de aradığınız adres İstanbul Hurdacı! 316 kalite paslanmaz krom malzemeler, yapı olarak 304 kalite paslanmaz malzemelere benzese de içerisine daha fazla molibden ve nikel bulunmaktadır.

İçeriğindeki malzemenin farklılığı nedeniyle 316 kalite paslanmaz krom hurda ve 314 kalite paslanmaz hurda farklı fiyatlarla işlem görmektedir.

310 Kalite Paslanmaz Krom Hurda

Paslanmaz hurda piyasasında alım satım işlemlerinde sıklıkla karşılaşılan bir diğer hurda çeşidi de 310 kalite paslanmaz krom hurdadır. 310 paslanmaz malzemenin içerisinde ise daha yüksek krom (Cr) ve Nikel (Ni) alaşımı bulunmaktadır.

Ayrıca 310 paslanmaz krom hurdalar, piyasada 310, 310S ve 310H kalitelerde bulunmaktadır. Bu farklılıkların nedeni ise hurdanın içerdiği karbon miktarıdır. Elinizdeki 310 kalite paslanmaz krom hurdanın hangi fiyatta işlem göreceğiyle ilgili net bilgi almak için hemen iletişime geçin!

Hurda Paslanmaz Alan Firmalar

Hurda paslanmaz alan firmalar arasında kaliteli hizmeti ve profesyonel seçenekleriyle İstanbul Hurdacı öne çıkmaktadır. İstanbul Hurdacı, İstanbul’un hemen her noktasında çeşitli hurdalar için hizmet sağlamaya devam etmektedir.

7 gün 24 saat hizmet veren İstanbul Hurdacı ile hemen iletişim kurmak için https://istanbulhurdasat.com/iletisim/ adresinden iletişim seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

Paslanmaz Hurda Hakkında

Paslanmaz hurda, pek çok endüstriyel üründe kullanılan paslanmaz çelik veya paslanmaz krom gibi malzemelerin atıl hale gelmesiyle oluşmaktadır. Artık kullanılmayan paslanmaz hurdalar, İstanbul Hurdacı ile geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bu süreçte hurda satışı gerçekleştirmek isteyen herkesi kazanmaya davet ediyoruz.

5/5 - (21 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir