Ümraniye Hurdacı

Ümraniye hurdacı ekibimiz Anadolu yakasının en iyi hurdacı çalışanlarından oluşturulmuştur. Hurdanın gerçek değerini her zaman müşterisine paylaşan bir firma olan İstanbul Hurda Sat güvenilir ticaret ilkesi ile çalışıyor.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

hurdaci

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

Ümraniye’de hurda alan yerler arasında ilk sıradayız. Çünkü birçok açıdan müşterilimize avantajlı geliyoruz. Ümraniye’de aynı zamanda adresten de hurda alım gücüne sahip olan şirketimiz ödemelerinin tamamını nakit ile hallediyor.

Eğer isterseniz müşterisi olduğunuz bankanızın hesap numarasına da havale veya eft yapabiliriz.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

Tercih Edilen Hurdacı Firması

Ümraniye’nin yerleşke olarak sıkışık bir o kadar da kalabalık bir yeri olan İstiklal ’de en çok tercih edilen hurdacı firmasıyız.

Bunda şüphesiz ki çalışanlarımız güler yüzlü davranması büyük etkendir. Müşterinin her zaman veli nimet olduğunu bilen personelimiz geri dönüşüm konusunda sizi bilgilendirirken kazanç elde etmeniz için de yardımcı olur.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

Armağanevler Hurdacısı

Buradan hurda alan diğer geri dönüşüm şirketlerine göre bölge sadece hurda ticaret alanıdır. Oysa bizim için burası temiz tutulması gereken güzel bir mahalle.

Bu yüzden de geri dönüşüme sadece para kazanma odaklı değil çevreci bir bilinçle sahip çıkıyoruz. Armağanevler metal atıklar yüzünden çok kısa sürede yoğun bir kirlilik yaşıyor. Gelin hep birlikte buna çözüm bulalım.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

Çakmak mahallesi Hurdacısı

Geri dönüşüm merkezlerinin bu kadar yoğun olduğu bir yerde nasıl olurda sokaklarda kartonlar birikebilir anlamak zor.

Çakmak mahallesi sakinlerine sanırız biraz daha fazla görev düşüyor. Geri dönüştürülmesi kolay olan birçok atığın direk çöpe atılması çok yanlıştır. Çünkü bunların tekrar üretilmesi masraflı ve emek isteyen işler.

İnkılap Mahallesi Hurdacısı

İnkılap mahallesi hurdacısı olarak daima kendimizi geliştirmeye ve bölgeye yatırım yapmaya çalışıyoruz. Çöp ayrıştırma sahamız bunlardan sadece biridir. Bu girişim sayesinde civar bölgelerden toplanan çöpler burada ayrıştırılarak içlerindeki değerli hurdalar alınmaktadır. Bundan sonrada fosil yakıta dönüşebilecek olanlar depolanırken diğer atıklar güvenilir bir şekilde bertaraf edilir.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

NAMIK KEMAL METAL GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşümü çocuklarımıza öyle bir anlatmalıyız ki nesilden nesle kural olmalı. Bu hedef doğrultusunda Namık Kemal Mahallesinde bulunan okullarla iş birliği yaparak geri dönüşüm projeleri başlattık. İstanbul Hurda Satolarak çevre korumasına katkıda bulunacak her türlü oluşumu destekleriz.

Altınşehir Hurdacısı

Altınşehir inşaat sitelerin hızla yükseldiği bir mahalledir. Bu nedenle de burada hizmet veren hurdacılar daha çok hurda inşaat demiri alıyor.

İnşaat şirketleri ise genelde iyi fiyat veren geri dönüşüm şirketlerini tercih ediyor. Bölgede tercih edilen şirketlerden biri de biziz. Sizlerin de satmak istediği demir hurdası veya başka inşaat hurdası malzemeleri varsa yardımcı olmak isteriz.

ESENEVLER HURDA KABLO FİYATLARI

Elektrik ve elektronik tamir atölyelerinin yoğun bulunduğu bir yer olan Esenevler’de özellikle kablo hurdası birikimlerinizi en doğru bir şekilde değerlendirmek için bizi arayın.

Hurdanızı en güncel fiyattan alma garantisi veren İstanbul Hurda SatHurdacılık sizi yormuyor, adrese gelip hurdayı alıyor. Ümraniye hurdacı şirketimiz aracılığıyla kolayca hurda satın.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

NECİP FAZIL PVC HURDASI SATANLAR

Hurda pvc ve diğer pimapenler genelde yıkım öncesi söküm işlerinden çıkıyor. Necip Fazıl Mahallesi de kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yıkımların başladığı bir yer olduğu için pvc oldukça fazla elde edilmeye başlandı.

Burada pvc hurdası satanlar daha çok toptan satım yapmaktalar. Ancak biz tek tek de çıkma pimapen kapı pencere ve diğer pvc ürünleri satıyoruz. Fiyat almak için lütfen ihtiyacınız olan ürünü bize tanıtın stoklarımızı size açabiliriz.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

SİTE MAHALLESİ GERİ DÖNÜŞÜM FİRMALARI

Plastik atıklar doğada en uzun süre çözülmeden kalan atıklarmış. Üstelik çevreye de oldukça zarar veriyorlarmış. Hâlbuki geri dönüşüme kazandırılması o kadar kolay ki plastiğin. Ah bir bilinç oluştursak devlet olarak her bireyde.

Ümraniye’de Site sakinleri olarak işte bilinç oluşturulmuş. Biz hurdacılara gelen bir telefonla belirtilen zamanda gidip alıyoruz plastiği. Hem mahalle daha temiz oluyor hem mahalleli bu işten karlı çıkıyor.

ÜMRANİYE HURDACI FİRMASI ATATÜRK’TE

Hurdacı firması olarak geri dönüşüme gönülden bağlıyız. İstanbul’da gitmediğimiz ilçe semt kalmadı. Ama bunlardan biri var ki çift şube bulunuyoruz.

Tabi ki Ümraniye, burada hem hurda depolama sahamız hem de ayrıştırma tesisimiz bulunuyor. Ayrıca şirketimizin merkezi de Ümraniye’dedir. Atatürk mahallesi de doğal olarak hurdacı sıkıntısı çekmiyor.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

MEHMET AKİF’TE GÜNCEL HURDA FİYATLARI

İstanbul gibi bir yerden sabit fiyat oluşturmak her sektör için zordur. Ancak hurda için çok çok zordur. Çünkü sektörü etkileyen birden çok olan olmaktadır.

Sabit fiyat listesi asmak işin en kolay kısmı oluyor. Ama doğru bilgi vermedikten sonra hiçbir işe yaramıyor. İşte bu gibi nedenlerden dolayı doğrudan bir hurda fiyat listesi hazırlamıyoruz. Ancak anlık fiyatları telefon ile paylaşabiliriz.

Mehmet Akif’te güncel hurda fiyatları nedir diye merak ediyorsanız bizimle temasa geçiniz.

CEMİL MERİÇ SERT ALÜMİNYUM HURDASININ GENEL DURUMU

Hurda alüminyum yapısı gereği ağırlığı az olmasına rağmen çok yer kaplayan bir hurda çeşididir. Cemil Meriç’te de bundan dolayı yer sıkıntısı yaşan bireysel hurdacılar var. Bunlar çok fazla biriktirme yapamadıkları için toplanan alüminyum biran önce büyük alıcılara küçük ağırlıklarla satılıyor.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

ELMALIKENT YAKINLARINDA ATIK FİYATLARI

Ufak bir dükkanı bulunan hurdacı bile balyalama makinesi almaya başladı. Bunun asıl nedeni yer sorunudur. Hurdaları sıkıştırıp daha fazla yer açılmasını isteyen hurdacı için ideal bir yoldur. Bu işlem nakliyeyi de daha ucuza getiriyor.

Birkaç ton satıştan sonra zaten makine kendini amorti etmiş oluyor. Tabi atık fiyatları iyiyse Elmalıkent gibi bir yerde bir ay gibi bir sürede hurdacılar birkaç makine daha kara bile geçmiş oluyor.

ÇAMLIK HURDA MADEN FİYATLARI

Hurda fiyatları için Çamlık semtinden talep mailleri alıyoruz. Özellikle belirli madenlerin güncel fiyatları her gün merak ediliyor. Değeri iyi olan bakır ve alüminyum gibi hurdaları yerele sabitlemek çok doğru değil. Ancak belirli bir kriter ile genel hurda fiyatını mahalleye uyarlama yapabiliyoruz.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

ATAKENT’TE DÖKÜM HURDASI ALAN

Döküm hurdası içine kaliteli demir hurdası girmez ise kullanan işletmeler memnun kalmıyor. Atakent’ten aldığımız paslı demir hurdalarını saymazsak genelde iyi kalitede döküm hurdası elde ediliyor. Bunların geri dönüşüme kazandırılması için gerekli işlemleri hızlıca yapıyoruz. Birçok Ümraniye hurdacı firması vardır lakin içinden en iyi fiyatı biz veriyoruz.

TATLISU MAHALLESİ HURDACI NUMARASI

Bölgede anlık hurdacı bekletmek zor olduğu için size lazım ise hurdacı numarası verebiliriz. Taşıt sorunu var ise biz yardımcı olabiliriz. Nakliye araçlarımız emrinizde. Her tür hurdayı yüksek tonajlarda dahi yükleme ve taşıma yapabilecek araç gerece sahibiz. Tatlısu hurdacı numarası için iletişim sayfasındaki ilgili numarayı tuşlayın.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

YUKARI DUDULLU’DA ADRESE KONTEYNER BIRAKIYORUZ

Dudullu fabrikalar bölgesi olduğu için atık ürünler daha çok araiş ve talaş hurdaları oluyor. Bunlar işletmelerde biriktirilmesi doğru değil. Bu hem işçi güvenliği açısından tehlikeli hem de üretim alt yapısını zedeleme ihtimali mevcuttur.

Bu durumlar önüne geçmek için çözüm olarak konteyner sistemleri geliştirdik. Fabrikanıza uygun konteyner dilediğiniz zamanlarda alınmak üzere sahanızda güvenli bir yere tarafımızdan bırakılır.

ESENKENT HURDA ALIMI

Hurda alımı için gün içerinde istediğiniz saatte gelebiliriz. Çünkü merkezimiz Esenkent’tedir. Güzel bir yerleşim yeri olan Esenkent hurda geri dönüşüm alanlarımızın kurulduğu semttir. İstanbul Hurda SatHurdacılık olarak; Esenkent Mahallesi Yücesoy Sokak No:21’de sizleri ağırlamaktan çok memnun oluruz.

ESENŞEHİR’DE HURDA ALIMI YAPAN FİRMALAR

Hurda alımı yapan firmalar arasında rekabetin yüksek yaşandığı bir yerdir Esenşehir. Buradaki üretim atölyelerinden maddi değeri yüksek atıkların çıkması bu rekabeti artıran en önemli unsurdur.

Hurda satacak kişiler bölgede yaşanan rekabetten habersiz birden fazla hurdacı arayarak bunu daha tırmandırıyor. Bu tırmanış ise müşteriye yüksek fiyat teklifi yapılırken işin içine hile karıştırılması gibi ahlaksız uygulamalara yol açıyor.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı whatsapp numarası

KAZIM KARABEKİR HURDA GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda geri dönüşüm ve hurdacılık konusunda zaten uzman olan Kazım Karabekir sakinleri hurdayı satacakları zamanı da kişiyi de çok iyi biliyorlar.

Küçük miktardaki hurdaları daha çok yerel hurdacılar alırken ton olarak fazla olan hurdaları ise bizim gibi büyük şirketler alıyor. Bölge halkının güvenini zedeleyecek hiçbir girişime fırsat vermeyen şirketimiz hassas tartı kullanmaktadır.

ADEM YAVUZ’DA EN YAKIN HURDACI

Adem Yavuz civarında hurda alan hem de nakit çalışan birini arıyorsanız o biziz. Şirketimiz İstanbul’da her yerde güvenilir hurda alım satım işleri ile tanınmaktadır. Adem Yavuz’dan da defalarca yüklü fabrika hurdası ile şantiye sahalarından demir hurdası aldık.

Size en iyi hurda fiyatı teklifi yapılacağından şüpheniz olmasın. Detaylı bilgi için sizden mutlaka telefon bekliyoruz.

IHLAMURKUYU CİVARI GEZEN HURDACILAR

Sanayi bölgesinde sabit hurdacı bulunurken Ihlamırkuyu geneli gezici hurdacı ekiplerimizce hizmet veriyoruz. Hurdacı arabaları ile mahalleyi turlayan personelimiz gürültü yapmamaları konusunda uyarılmıştır. Yine olumsuz bir durum görürseniz lütfen bizi bilgilendirin. Ümraniye hurdacı servislerimiz haftanın tüm günleri hurda alımı yapar.

TOPAĞACI MAHALLESİ ESKİ KARTON KOLİ ALANLAR

Marketlerden özellikle aylık toptan mal gelimlerinde ortaya çıkan kartonları alıyoruz. Ambalaj kartonu olarak kullanılan bu atıklar geri dönüşüme temiz bir şekilde kazandırılırsa para ediyor. O yüzden lütfen bunları satmadan önce iyi koruyun. Üzerlerine yağ ve deterjan gibi sıvıların dökülmemiş olması iyi olur. Topağacı mevkiinde toptancılık yapanlara bizi sorabilirsiniz. İstanbul Hurda SatHurdacılık olarak her türlü oluklu veya normal kartonu adresten almaktayız.

ÜMRANİYE’DE HURDA ALANLAR PARSELLER’E GELİYOR MU?

Evet, Ümraniye hurdacı firması olarak Parseller de hizmet ağımız içindedir. Buradan en son yüksek miktarda galvaniz sac ile çatı makası hurdası aldık. Sökümü yapılan çatılardan çıkan sac ve demir direklerin yükleme işleri tarafımızca yapılır. Size düşen sadece bizi aramak ve fiyat teklifi almaktır.

YAMANEVLER YIKIM HURDASI İÇİN UYGUN MU?

Hayır, Yamanevler yıkım işlerinin artık sonlandırıldığı bir yerdir. Ancak az sayıda bina hakkında ara ara yıkım kararı çıkmaktadır. Bunların yıkım süreçleri de ancak mahkeme kararları sonrası başlayacaktır. Üstelik burada yıkım hurdası biriktirmek için yeteli alan ve olanak bulunmamaktadır. Ama alüminyum içecek hurdaları fazlaca mevcuttur.

 

MADENLER İNŞAAT HURDASI

Ümraniye Madenler şantiye sahalarının her geçen gün sayı olarak arttığı bir yerdir. İnşaatlardan artan hurda demir, sac hurdası, demir direkler vs. tarafımızca yerinde ve değerinde alınır. Üstelik kullanım durumuna göre bazı malzemeler ikinci el olarak değerlendirilir. Parası size anına ödenir. Ümraniye hurdacı olarak 7/24 hizmete hazırız.

 

TEPEÜSTÜ HURDA FİYATLARI

Hurda alımlarımızda Tepeüstü için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ümraniye ulaşım olanaklarının iyi olduğu bir ilçedir. Tepeüstü de en azından hurdacılar için kötü bir konumda sayılmaz. Bu hurdaların nakliye masrafını düşürdüğü için hurdacılar burayı tercih etmektedir. Tüm hurdaların fiyatı için bizi arayın.

 

AŞAĞI DUDULLU YAKINLARINDA HURDACI TELEFONU

Günümüzde internetin bize getirdiği en büyük faydalardan biri zaman mekân kısıtlaması olmadan doğrudan müşterilimizin bize ulaşabilmesidir.

Bu biz hurdacılara o kadar büyük kolaylık sağlıyor ki zahmetsizce iletişim kuruyoruz. Örneğin Aşağı Dudullu civarında hurda satmak isteyen biri kendisine en yakın hurdacıyı bulmak istiyor. Veya mekan olarak yakın olmasa da gelip hurdasını alabilecek ve yüksek fiyat verecek birini arıyor.

İşte burada devreye teknoloji giriyor. Çünkü müşteri internet aracılığı bir bölgesinde hizmet veren birden fazla hurdacıya ulaşabiliyorken hurdacı numaralarını arayarak ta fiyat karşılaştırması yapıyor.

 

HUZUR MAHALLESİ ALÜMİNYUM ALIMI

İşlenmesi kolay olan alüminyum günlük hayatta kullanım alanı olarak geniş bir yer edinmiştir. Bunun sonucu olarak da bir sektörden fazlalık olarak veya artık tüketim ömrünü doldurmuş olarak meydana geliyor.

Bu tarz bir durum Huzur için de geçerli. Ümraniye Huzur Mahallesi’nde atıl durumda bulunan alüminyum hurdaları bir şekilde geri dönüşüme gönderilmeyi bekliyor. Bizler ise bunu geciktirmemek için görevimizin başındayız. Bize ulaşmanız halinde adresi alıyor ve uygun bir zamanda oraya gelerek hurda alüminyumları alıyoruz.

ÜMRANİYE TANTAVİ HURDACISI

Tantavi çok kalabalık bir yer olmasa da üretim tesislerine yakınlığı nedeniyle değişik hurdaların biriktiği bir semttir. Bu biriken hurdalar arasında genelde bakır ön plandadır. Çünkü hurda bakır iyi bir kazanç sağlıyor.

Tantavi hurdacısı olarak bölgede hurda satmak isteyen her kim varsa yardımcı olmak isteriz. Hem hurdanın güncel fiyatı konusunda hem de çabucak alınarak paraya çevrilmesi konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

HEKİMBAŞI’NDA ESKİ MALZEME ALAN ŞİRKET

İş yerinizde artık işinize yaramayan eski malzemeler varsa satmak için bizden yardım alınız. Çünkü geniş bir müşteri ağı bulunan şirketimiz her tür ikinci el malzemeyi doğru zamanda doğru müşterilere ulaştırma da uzmandır. Hekimbaşı’nda hurda veya ikinci el ne kadar malzemeniz varsa hepsini nakit ödeyerek almak istiyoruz. Bizimle iletişim kurarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

ŞERİFALİ HURDACI FİRMASIYIZ

Şerifali civarında sarı, krom, çelik ve zamak hurdaları oldukça fazla satılmaktadır. Şerifali hurdacı firması olarak bu sayılan hurdaların yanı sıra diğer tüm hurdaların teminini yapabiliyoruz.

Fabrikalara hammadde sağlama konusunda uluslararası standartlarda çalışan İstanbul Hurda Satile iş ortaklığı kuran herkes kazanıyor. Ümraniye hurdacı firmamızı arayın hemen gelelim.

ÜMRANİYE HURDACILARI FATİH SULTAN MEHMET’TE

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Ümraniye’de diğer semtlere göre hurdacılık için biraz daha geri kalmış bir yer sayılabilir. Ancak son yıllarda bizim gibi köklü şirketlerin yatırım yapması neticesinde geri dönüşüm alanında gelişme kaydetmiştir.

Her geçen gün birçok türden hurdanın biriktirilip ayrıştırılarak satıma hazır hale getirildiği Fatih Sultan Mehmet’te en güncel hurda fiyatını veren firmayız. Ümraniye hurdacı iletişim bilgileri üzerinden bize hızlıca ulaşın.

SARAY MAHALLESİ ŞANTİYE HURDASI

Şantiye sahalarında biriken hurdaların çalışanlarınız için ne kadar tehlikeli olduğunu biliyor musunuz? Üstelik yeni malzemeler geldikçe zaten daralan sahanız iyice çalışmalaraysak hale gelebilir. Size önerimiz hiç riske girmeden bizden ücretsiz konteyner talep etmeniz. Saray’da şantiye hurdası almak için birçok şantiye alanına konteyner bıraktık.

Buralarda çalışma sistemimiz şu şekildedir: Kolay hurda biriktirme sitemi olan güvenilir konteyner yapılar sahanızda en uygun yere bırakılır. Hurdalar saha genelinden buraya doldurulur. Konteynerin yeterince dolduğu düşünülürse sizin isteğiniz doğrultusunda tartıma götürülmek üzere alınır. Çıkan hurda miktarına göre en güncel fiyattan değerlendirilip tutarı size hemen ödeni25r.

Hurdanız mı Var? Hemen https://istanbulhurdasat.com/istanbul-hurdaci/ Tıklayın

5/5 - (25 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.