Hurdalar, artık kullanılmayan malzemeler olarak bilinir. Ancak evinizde, inşaatlarda bulunan hurda çeşitleri geri dönüştürülerek tekrar üretime kazandırılabilir. Firmamız, uzun yıllardan beri kazandığı tecrübeyle hurda konusunda kaliteli bir hizmet sunar. Hurdacı şişli hizmetimiz kapsamında elinizde bulunan hurdaları topluyor ve geri dönüştürüyoruz. Bu sayede hem çevremize hem de ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

 

Şişli Hurda Alan Yerler

İstanbul Şişli ilçesinde hurda alan birçok hurdacı firması vardır. İstanbul Hurda olarak İstanbul’un bütün semtlerinde olduğu gibi Şişli’de de en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Bu özelliği, sektördeki kalitemize ve uzmanlığımıza borçluyuz. Firmamız, elinizde bulunan hurdalara iyi fiyatlandırmalar yapar. Adrese hızlıca gelerek hurda malzemelerini alır.

 

Şişli Hurda Alım Bölgeleri

Hurdacı Şişli hizmeti ile firmamız, Şişli’nin bütün mahallelerine hizmet verir. Şişli’deki evinizde veya inşaatlarda bulunan demir, bakır gibi hurdaları alır. Alım aşamasında her zaman güncel fiyatlara göre hareket eder. Böylece hurdaların fiyatlarını adil bir şekilde belirler. Ödemeyi yaparak artık işe yaramayan hurdaları alır. Geri dönüşümünün yapılması sağlar.

 

Şişli Hurda Alım-Satım

Hurda alım-satım sayesinde dünya üzerinde her yıl yaklaşık 400 ton metal malzemelerin geri dönüşümü sağlanır. İstanbul Hurda, hurda alım-satım işlerini profesyonel bir şekilde yapar. Alım sırasında metal malzemeyi detaylı şekilde inceler. Böylece fiyatlandırmaları, doğru ve adil bir şekilde müşteriye sunar. Bunun için her gün güncellenen hurda fiyatlarını takip eder.

Hurda alım-satım için güncel fiyatların takip edilmesi önemlidir. Bu sayede hurda alım-satım aşamasında zarar edilmemesi sağlanır. Değişen hurda fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunur. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Ekonomide görülen değişimler
  • Arz-talep dengesindeki değişiklikler
  • Hurdanın geri dönüşüme olan etkisi
  • Geri dönüştürme aşamasında ortaya çıkan işçilik maliyeti

 

Şişli Hurda Alanlar

Firmamız, Şişli bölgesindeki kullanılmayan hurda türlerini alır. Genel olarak aldığımız malzeme türleri şu şekildedir:

  • Demir, bakır, altın, pirinç, alüminyum gibi metal hurdalar
  • Cam şişe, ayna, pencere gibi cam hurdalar
  • Kâğıt, karton gibi ağaç ürün hurdalar
  • Bilgisayar, laptop gibi elektronik hurdalar
  • Sac, talaş gibi endüstriyel hurdalar
  • Plastik, araba lastiği gibi hurdalar

 

Şişli Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları her zaman güncel tutulur. Bu yüzden günlük olarak incelenmesi alım-satım işleri için önemlidir. Hurdacı Şişli hizmeti için güncel fiyatları her zaman takip ederek işlerimizi yapıyoruz. Firmamız, bu sayede alım-satım sırasında hurdalara değerinde fiyat biçer. Böylece müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmeden hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunar.

Oy Vermek İster Misin? page