Hurda Krom Fiyatları

hurda-krom1

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Hurda krom fiyatları kromların türlerine göre değişiklik göstermektedir. Ülkemizde ticareti en çok gerçekleştirilen madenlerden biri olan krom, geniş kullanım alanlarına sahiptir. Birçok hurda türünde olduğu gibi, hurda kromun fiyatlarında da Londra Metal Borsası fiyatları önemlidir. Ayrıca, piyasa şartlarının da etkili olduğu fiyatlarda, istanbulhurdasat.com üzerinden krom hurdalara yüksek fiyatlar alabilirsiniz.

Krom hurdanın fiyatlarına etki eden birkaç faktör bulunmaktadır. Öncelikle hurdanın kilogramı, bu fiyatlarda en etkili faktörlerdendir. Hurda krom fiyatı konusunda etkili olan diğer etkenler ise şöyledir:

  • Tonaj
  • İşçilik
  • Kalite
  • Hurdanın durumu

Bir hurda firmasına krom hurda satışı gerçekleştireceğiniz durumlarda yukarıdaki maddelerdeki faktörleri göz önünde bulundurabilir ve daha uygun fiyatlar elde edebilirsiniz.

 

Krom Hurdası Nedir?

Krom, paslanmaz yapısı, sert yüzeyi ve çok iyi cilalanabilen bir maden olduğundan en çok madeni eşyaların yapımında kullanılır. İhracatı en çok yapılan maden olarak bilinen krom, çok yönlü bir element olduğundan krom hurdaların da değeri diğer hurdalara göre oldukça yüksektir. Kullanıldığı şekiller arasında çelik, demir alaşımları ve yüksek ısıya dayanıklı malzemeler yer alır. Kromun metallere sertlik sağlaması, onun zırhlı araç yapımında kullanılmasını da sağlıyor. Kromun geniş bir kullanım alanın sahip olması, hurda krom elde etmek isteyen kişilere de geniş fırsatlar sunmaktadır. Bu nedenle, pek çok kişi “krom hurda fiyatı ne kadar” ve “hurda paslanmaz fiyatları” sorusunu sormaktadır.

Kromun sahip olduğu geniş kullanım alanları, ülkemizde hurda krom alan yerler ticaretin de gelişmesine katkı sağlıyor. İstanbulhurdasat.com üzerinden hurda firmaları ile iletişime geçildiğinde, yüksek fiyatlar üzerinden hurda krom alım satım işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

 

Krom Hurdası Alan Şirketler

Hurda sektöründe büyük bir talebi bulunan krom hurdası, krom hurdası alan şirketler tarafından kamyonetler ile alınmaktadır. Bu şekilde geri dönüşüme katkı da sağlanmaktadır. Krom hurdası satışı gerçekleştirmek istiyorsanız krom hurdası alan şirketlere yönelteceğiniz ilk soru hurdanın fiyatı olacaktır. Aksi taktirde, düşük fiyatlar üzerinden krom hurdanızı satmış olabilirsiniz.

Krom hurdası alan şirketler, krom hurdalarını krom atık kodlarının dahilinde hurdalara fiyat biçerek gerçekleştirirler. Bu noktada, krom hurdanın alış fiyatı yüksek ise, firma zarar edebilmektedir. Krom hurdası alan firmalar bu nedenle tam değer üzerinden hurdaları satın almaktadır. Elinizde bulunan krom hurdayı satmak istiyorsanız, istanbulhurdasat.com üzerinden hurda satın alınan firmalar ile iletişime geçebilir ve hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

 

Hurda Krom Fiyatı

Paslanmaz metaller sınıfında kendisine yer bulan krom, bu nedenle oldukça değerli bir metaldir. Sac üretiminde kullanılan krom, krom sac hurda fiyatları ile krom hurda fiyatlarının benzer olmasının sebebidir. Hurda krom fiyatında net bir fiyat söylemek doğru olmaz. En doğru fiyatı bir hurda firması ile iletişime geçerek elde edebilirsiniz. İstanbulhurdasat.com üzerinden hurda firmaları ile iletişim kurabilir ve net fiyatlar elde edebilirsiniz.

 

Hurda Krom 304

Hurda krom 304, paslanmaz çelik çeşitlerinden biridir ve en yaygın olanları arasındadır. Hurda paslanmaz krom 304’ün tercih edilmesindeki en büyük etken, kimyasal bileşiminin, mekanik özelliğinin ve kaynak yapılabilme durumunun fiyatı ile kıyaslandığında oldukça iyi olmasıdır. En sık tercih edilen hurda kromlardan biri olan hurda krom 304, paslanmaz bir çeliğe sahip olması, kolay şekil verilebilmesi ve rahat kaynak yapılabilmesi nedeni ile tercih edilmektedir. 303 kalite paslanmaz çeliklere göre korozyona daha çok dayanıklıdır. Günlük hayatta hemen hemen her alanda kullanılan hurda krom 304 alım satımı için istanbulhurdasat.com ile hurda firmalarına ulaşabilir ve paslanmaz krom hurda fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

5/5 - (21 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.