hurda-kursun
|

Hurda Kurşun Fiyatları 2024

  1.  Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Levha Kurşun 50.00 TL/Kg                                                                                      •Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun 50.00 TL/Kg                                                               •Hurda Kurşun Boru 48.50 TL/Kg

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Kurşun Fiyatları 2024 sürekli değişiklik gösteren bir piyasaya sahiptir. Bu değişiklikleri takip edebilmek için web sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.Günlük olarak Hurda kurşun fiyatları güncel tutulmaktadır.

Kurşun Hurda Fiyatlarımız için satmak istediğiniz ürünü görmemiz gerekmektedir.

Hurda Kurşun Fiyatları ile ilgili bizlerle iletişime geçebilir güncel değerinde satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

           15.03.2024 Güncel Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Türü Kg Fiyatı
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun 50.00 ₺
Hurda Levha Kurşun 50.00 ₺
Hurda Kurşun Boru 48.50 ₺
Hurda Türü Kg Fiyatı

Hurda kurşun alımı, belirli kriterlerin uygulanması ile geri dönüşüm unsuru olarak hurda toplayıcı şirketler tarafından yapılır. Belirli gruplara ayrılarak alınıp geri dönüşüme aktarılan birçok farklı eşya, içerisinde belirli oranlarda kurşun hurdası barındırır. Bu eşyaların içerisinden çıkarılan kurşun metali, kullanım alanlarına göre birçok farklı sektörde yeniden üretilmek üzere iletilir. Kurşun hurda ve farklı hurda malzemelerinin alımında İstanbul Hurda, kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Elinizde bulunan hurdaların satışı için firmadan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Kurşun Hurdası Alım

Kurşun hurda alımı, farklı biçimlerde yapılabilmektedir. Bu metal içeriğinde bulunduğu birçok eşya ile bütünleşik bir halde alınabilirken bu eşyalardan ayrı olarak biriktirilmiş halde de alınabilmektedir. Kurşun, içinde bulunduğu cihazlarla bütünleşik olarak alındığında farklı fiyatlandırılırken kilogram kurşun fiyatları ise ayrıca değerlendirilmektedir.

Kurşun hurda alımı İstanbul Hurdacı tarafından online iletişim yoluyla ya da telefon üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca hurda toplama merkezine doğrudan satış için gelebilirsiniz.

Kurşun Hurda Fiyatları

Hurda kurşun ürünleri, parça olarak farklı cihazların içinde yer alabildiği gibi sade halde de bulunabilmektedir. İçeriğinde en fazla kurşun metali bulunduran cihazlardan biri aküdür. Hurda akü kurşun fiyatı ve saf kurşun fiyatı farklı şekillerde belirlenmektedir. Hurda akü kurşun fiyatları ve kurşun hurda fiyatı arasındaki farkı aşağıdaki gibi görebilirsiniz:

Hurda Levha Kurşun Fiyatı

Hurda levha kurşun malzemesi oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. Büyük oranda kullanılan ve geri dönüşümde önemli bir konuma sahip olan hurda kurşun levhalar,  dönemsel olarak Londra Metal Borsası’nın da etkisiyle fiyatlandırılır. Hurda kurşun fiyatı ortalama 3550 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Kurşunun Kullanım Alanları

Hurda Kurşun, birçok farklı eşyanın içeriğinde bulunduğu gibi, levha kurşun, toz kurşun gibi biçimlerde de piyasada bulunmaktadır. Birçok eşyanın metal aksamları arasında kullanılan belirli bir miktar kurşun hurdası bulunmaktadır. Kurşunun sıklıkla kullanıldığı ve hurda kurşunun sık bulunduğu alanları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • Bazı alaşımlar
  • Radyasyon yalıtımları
  • Mühimmat yapımı
  • Benzin katkısı
  • Kablo İzolasyonu
  • Kimyasal madde ve pigmentler
  • Akü imalatı

Kurşun Hurdası Nedir?

Kurşun, doğada gri renkte bulunan ve çeşitli alaşımlar için kullanımı müsait olan bir metaldir. Ayrıca birçok farklı alanda kullanılan kurşunun hurda durumunda bulunması oldukça kolaydır. Akü, levha, kablo donanımları ve daha birçok farklı alanda kullanılan kurşun üretimi eşyaların atıl duruma düşmesiyle kurşun hurdası bulunur.

Kurşun Hurdası Nasıl Satılır?

Kurşun hurdası gerek saf haliyle gerekse birçok farklı eşyanın içinde parça olarak satılabilmektedir. Hurda malzemelerinin her türlüsünü alıp geri dönüşüme ileten İstanbul Hurdacı üzerinden kolayca kurşun hurdası satabilirsiniz.

Yüksek Fiyattan Kurşun Hurdası Alımı

Yüksek fiyattan kurşun hurda alımı yapan az sayıda hurdacı bulunmaktadır. Ortalama fiyatı 50,00 TL civarında olan hurda kurşunlar, saf kurşun olarak ya da farklı cihazların içinde satın alınabilmektedir. En yüksek fiyatlar saf halde bulunan kurşun metalleri için sunulabilmektedir.

Kurşun Hurdası Kg Fiyatı

Hurda kurşun kg fiyatı, birçok farklı hurda türünde de olduğu gibi en başta Londra Metal Borsası tarafından belirlenen kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. Birçok farklı kullanım alanında kullanılabilen kurşun metali hurda piyasasında oldukça değerli ürünlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Kurşun kilosu hurda olarak ortalama 48 TL ile 50 TL arasında değişen fiyatlarla satın alınmaktadır.

Hurda kurşun alımı İstanbul Hurdacı tarafından en uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirilmektedir. Elinizde bulunan hurda kurşun, hurda akü kurşun, levha kurşun ve benzeri malzemeleri bize ulaşarak en iyi fiyattan satabilirsiniz.

5/5 - (21 votes)

Similar Posts

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir