kartal hurdacı
|

Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı tüm dünyada olduğu gibi hurda sektörü ülkemizde de sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. İşlevini yitirmiş aletlerin hurda olarak adlandırılarak geri dönüşüme katkıda bulunması hem insan sağlığına hem de çevre sağlığına fayda sağlamakta. Hurdaların çevreye sağladığı faydanın dışında geri dönüşüme gönderildikten sonra hammadde sektörüne katkıda bulunması da hurda sektörünün gelişmesini sağlıyor. Hurda firmalarının hurdalara yüksek fiyatlar teklif etmesi, kişilerin toplu bir şekilde hurda alım satım işlemlerine başvurması ile sonuçlanıyor.

Hurda firmaları ise en çok sanayinin geliştiği bölgelerde hurda alım ve satım işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda, Kartal hurdacı en çok başvurulan hizmetlerden birisi. Bunun dışında ise istanbulhurdasat.com üzerinden hurda firmaları ile iletişime geçerek elinizde bulunan hurdaları yüksek fiyatlar ile hurda firmalarına satabilirsiniz. Platformda yer alan hurda firmaları ile iletişime geçerek hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi edinebilirsiniz.

Kartal Hurda Alan Yerler

Yaşadığınız bölgeye yakın hurda alan firma arıyorsanız Kartal bölgesinin lider ve en geniş hizmet yelpazesini bizler sunmaktayız. Atalar, Esentepe, Orhantepe, Soğanlık, Topselvi, Uğurmumcu ve Yakacık bölgelerinde günlük hurda alımı yapmaktayız.
kartal hurdacı
Hurda işletmeciliğinin en önemli avantajlarından biri de çevre kirliliğinin önlenmesidir. Normalde hiçbir şekilde kullanılmayacak olan farklı kalitedeki bileşenler, hurda olarak değerlendirildiklerinde geri dönüştürülmektedir. İstanbulhurdasat.com olarak Anadolu yakasının en büyük hurda alım satım noktalarından biri olan Kartal’da uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
Farklı hurda türleri alım satımı hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramız veya e-posta adresimizden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bizi Aramadan Hurdanızı Satmayın!

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Kartal Hurdacısı

Kartal’ın her bölgesinde istediğiniz yerden hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Uzman ekibimiz hurdalarınızı analiz ederek anında sizlere fiyat vermektedir. Bizlerle görüşmeden hurda satmayınız.. Almış olduğumuz bazı hurdalar aşağıdadır.

 • Hurda Bakır
 • Demir Hurda
 • Nikel Hurdası
 • Hurda Kurşun
 • Hurda Kablo
 • Alüminyum Hurda
 • Sarı Hurda
 • Plastik Hurdası

Kartal Bakır Hurdacı

Hurda türleri arasında en çok talep görenlerden birisi bakır hurdalardır. Bakırın pek çok alanda verimli bir şekilde kullanılması, kullanılan bu aletlerin daha sonra hurda bakır olarak adlandırılması ile sonuçlanıyor. Bakır aletlerden elde edilen bakır elementi, daha sonra geri dönüşüme gönderilerek tekrar kullanılabiliyor. Böylelikle hammadde sektörüne de katkıda sağlanmış olunuyor. En değerli bakır hurdaları arasında şu hurdalar yer alıyor:

 • Bakır kablo hurdası
 • Soyma bakır hurdası
 • Kırkambar bakır
 • Lama bakır
 • Tel bakır
 • Kalaylı soyma bakır
 • Bobin bakır hurdası

Yukarıda yer alan bakır türleri için hurda firmaları yüksek fiyatlar teklif edebiliyor. Kartal hurdacı alanında bakır satan hurda firmaları ile iletişime geçmek için ise istanbulhurdasat.com aracılığı ile hurda firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Hurda Alımı Yapan Firmalar

Hurda alımı yapan firmalar, hurdalara fiyat verirken belirli faktörleri göz önünde bulunduruyor. Bu faktörler arasında en çok öne çıkanlar ise hurdanın kilosu, tonajı ve değeri olarak görülüyor. Bir hurdanın içerisindeki elementin durumu, hurdanın fiyatına doğrudan etki eden etkenlerin başında geliyor. Örneğin, soyma bakır hurdasının kablosunun soyma işleminde kablo içerisindeki elemente zarar verilmesi, soyma bakır hurdasının değerini düşürmektedir. Eğer elinizdeki hurdaları bir hurda firmasına satmak istiyorsanız, bu etkenleri gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Hurda alım satım noktasında en çok Kartal hurdacı araması gerçekleştiriliyor. Kartal hurdacıları ile iletişime geçmek isterseniz, istanbulhurdasat.com üzerinden en iyi hizmete ulaşabilirsiniz. Hurda firmalarına ulaştıktan sonra ise elinizdeki hurdalar için net fiyatlandırmalar alabilirsiniz. Bu fiyatlandırmaların sonucunda, hurda firmaları evinize kadar gelerek hurdalarınızı satın almaktadır.

kartal hurda alımı

Kartal Hurda Fiyatları

Kartal bölgesinde çeşitli kalitelerdeki hurda fiyatları birçok kritere göre değişmektedir. Hurdanın cinsi ve miktarı hurdanın fiyatını belirlemektedir. Ayrıca Kartal hurda fiyatları da günlük olarak değişmektedir. Bu nedenle hurda alım satımı yapmadan önce günlük hurda fiyatları hakkında bilgi edinilmesi gerekmektedir. Kartal bölgesinde hurda hizmeti arıyorsanız istanbul hurdasat kalitesine güvenebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır hurda sektörünün içinde yer almakta ve her zaman en kaliteli hizmeti vermek için çaba göstermektedir.
Kartal hurda fiyatları hakkında en detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız bizi arayın. Atıklarla ilgili konularda size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız. Ayrıca, istekleriniz ve sorularınız hakkında e-posta gönderdiğinizde, size mümkün olan en kısa sürede geri döneceğimizden emin olabilirsiniz.
5/5 - (1 vote)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir