İstanbul Hurdacı Firması Olarak İstanbul ve Büyükçekmece Çevresinde Hurda Alımına Devam Ediyoruz. Güncel Hurda Fiyatları İçin Bize Ulaşın. Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

istanbul hurdaci
istanbul hurdaci
Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

İstanbul hurdacı olarak, hurdacılık sektörünün yeni gereksinimlerini karşılayacak şekilde kaliteli hizmet anlayışı ile varlığımızı yıllardır sürdürmekteyiz.

İşinde uzman profesyonel kadromuz ile hem siz müşterilerimize hurda toplama ya da hurda satım hizmeti veriyoruz hem de geri dönüşüm zincirinin bir parçası olarak ülke ekonomisine ve doğaya katkılı faaliyetlerde bulunuyoruz. İstanbul hurda hizmetlerimiz sayesinde siz de hurda ürünlerinizi bize ulaşarak değerlendirebilirsiniz.

Hurda kelimesi sözlük anlamı olarak kullanılmayacak kadar eski, işe yaramaz, değersiz anlamlarına gelmekte olsa da gelişen teknoloji ve çeşitli gelişmeler sonucu bu tanımlar geçerliliğini yitirir hale gelmiştir. Gelişen teknoloji ile de hurdacılık sektörü önem kazanmıştır ve hurdacılık sektörü yeni bir anlam kazanmıştır.

Günümüzde devletler geri dönüşüm konusunda önemli yatırımlar yapmaktadır. Nerede ise her yerde bir geri dönüşüm noktası ya da kutusu bulunmaktadır.

İnsanların büyük bir çoğunluğu farkında olmasa da gündelik ürünlerde kullanılan çoğu ürün hurda kategorisine girmektedir. Hurdalar teknolojinin gelişmesi ile birlikte çeşitli yöntemler uygulanarak geri dönüştürülebilir ve tekrardan kullanılabilir.

İstanbul Hurda Fiyatları

Kişiler, hurda sektöründe kullanılmak üzere artık işe yaramayacak ürünleri hurdacılara teslim ederek ek gelir elde edebilirler. Evlerde, ofislerde ya da diğer ortamlarda bulunan ve artık kullanılamayacak halde olan tüm ürünler hurda olarak nitelendirilebilir ve yine bu sebepten dolayı da geri dönüştürülebilir.

Kişilerin hurdalarını teslim ederken en çok dikkat ettikleri nokta teslim edilen hurdacının güvenirliliğidir. İstanbul hurda olarak sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile birlikte hurda teslimi yapmak isteyen herkese güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

İstanbul hurda alım fiyatları hurdacıya verilecek ürününü çeşidine ve durumuna göre değişiklik gösterebilir. İstanbul hurdacı olarak satışını yapmak istediğiniz hurda kategorisindeki ürünlerinizi en ince ayrıntısına kadar inceleyip sizlerin de mağdur olmaması için en doğru fiyatlandırmayı yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılar

Çeşitli nedenlerden dolayı kullanılmayacak hale gelmiş ürünler, hurdaya verilmek üzere kenara ayırılır. Ürünlerini hurdacıya verecek kişilerin aklını en çok kurcalayan soru ürünün tam değerini karşılayacak ücretin kendilerine verilip verilmeyeceği sorusudur.

Çünkü çoğu insan hurda ürünlerin fiyatlandırılması işleminden anlamaz. Bu nedenden dolayı da bazı durumlarda ürünlerin hak ettikleri değerin çok altında fiyatlarda satıldığı durumlar yaşanmıştır. Bazı ürünler her ne kadar kullanılmayacak halde olsalar da son derece değerli metaller içerebilirler. Bu nedenden dolayı ürününü alacak hurdacı kişinin hem dürüst hem de tüm hurda malzemelerini iyi seviyede tanıyor olması gereklidir.

Firmamız, kendi çalışma alanı içinde hurdacılık konusunda başarısını kanıtlamış son derece köklü bir firmadır. Bu nedenden dolayı da artık kullanılmayacak hale gelen hurda ürünlerini güven ile bize teslim ederek ürününüzün bedeli kadar parayı alabilirsiniz.

Ayrıca ürünlerinizi bize teslim etmeye karar verdiğiniz anda sizin kapınıza kadar gelip ürünleri alıyoruz. Ardından mantıklı ve dürüst bir fiyatlandırma ile birlikte size ürününüzün bedelini ödüyoruz.

İstanbul Hurda Alımı

İstanbul hurda alımı sektöründen oldukça fazla farklı ürün bulunabilir. Yelpazesi son derece geniş olan hurda ürünler kısaca şunlardır:

 • Kağıt
 • Cam
 • Demir içeren ürünler
 • Bakır içeren ürünler
 • Demir ve bakır dışındaki bazı metallerden üretilmiş ürünler
 • Lastik
 • Kauçuk

Belirtilen ürünlere sahip iseniz ve bu ürünleri geri dönüşüme vererek ek gelir elde etmek istiyorsanız bize ulaşarak kolaylıkla ve güvenle ürünlerinizi geri dönüşüme verebilir ve hakkınız olan miktarda parayı alabilirsiniz.

İstanbul Hurda Demir, Bakır Alım

İstanbul hurda demir alım ve İstanbul hurda bakır alım hizmeti de veren firmamız aşağıdaki malzemeleri de almaktadır:

 • Soyma bakır
 • DKP
 • İnşaat demiri
 • Lama
 • Demir talaşı
 • Kırkambar bakır
 • TTR kırma granür
 • Antigron kırma
 • Bakır talaşı

İstanbul hurdacı hizmetleri veren firmamıza ulaşarak yukarıdaki ürünlerinizin satışını da yapabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefon Numarası

0 532 365 29 66

Hurdanız mı Var? Hemen İstanbul Hurdacısına ulaşın.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

 

 

5/5 - (30 votes)