esenyurt hurdacı
|

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı Firması Olarak İstanbul ve Esenyurt Çevresinde Hurda Alımına Devam Ediyoruz. Güncel Hurda Fiyatları İçin Bize Ulaşın. İstanbul Hurdacı.

Tüketim çağında insanların sürekli alarak tüketim odaklı çalışmalar yürütmesi tehlikeli noktalara ulaşabilir. Hal böyle olunca doğal kaynaklar da hızla tükeneceği için olumsuzlukları engellemek güç bir hale gelebilir.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu
esenyurt hurdacı
esenyurt hurdacı görseli
Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Bunun önüne geçmek için kullanım süresini bitiren her türlü eski eşyanızı Esenyurt hurdacı hizmetimiz bünyesinde firmamıza teslim edebilirsiniz. Bir ürünün direkt olarak çöpe atılması ya da evin bir noktasında bekletilmesinin kimseye faydası yoktur.

Ekonomik olarak toplumsal bir yarar sağlamak için bu ürünlerinizi doğru noktalara teslim edebilirsiniz. Böylece bizler de Esenyurt hurda olarak hem hurda parçalarınızı hak ettiği değerler üzerinden alır hem de geri dönüşüm çalışmalarımıza hız kesmeden devam edebiliriz.

Esenyurt Hurdacılar

İnsanlar hangi maddelerin geri dönüştürülebilir olduğu noktasında kararsız kalarak hurdasal değeri büyük olan parçalarını çöpe atabilirler. Bu hallerde bilinçli hareket edilmeli ve mevcut metallerin değerlerinin araştırılması gerekir. Buna göre hurda değeri taşıyan parçalar şu şekildedir:

  • Hurda sarı olarak adlandırılan su saatleri, batarya musluklar, çubuk sarılar ya da kırkambar sarı malzemeleri
  • Dkp demirler, ekstra ya da toplama demirler
  • Karışık kablolar, tesisat kabloları, fareyemez kablolar, tek damar kablolar
  • Boru bakırlar, soyma bakırlar, lama bakırlar
  • Beyaz ya da boyalı alüminyum, sert alüminyumlar
  • Çatı çinkosu ya da levha / saçma kurşunlar
  • Nikel ya da her karat paslanmaz metaller gibi çeşitli kullanım alanlarına sahip olan ürünlerin hurda değeri oldukça yüksektir.

Sizde bu ürünler arasından elinizde mevcut olanları tespit ederek firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde isterseniz kendiniz isterseniz de adresten teslim olarak Esenyurt hurda demir alım

İşlemlerimiz ile hurda parçalarınızı alabiliriz.

ESENYURT HİZMET BÖLGELERİ

Akçaburgaz Mah. Ardıçlı Mah. Atatürk Mah.
Cumhuriyet Mah. Esenkent Mah. Fatih Mah.
Güzelyurt Mah. İncirtepe Mah. İnönü Mah.
İstiklal Mah. Mehterçeşme Mah. MerkezMah.
Namık Kemal Mah. Örnek Mah. Pınar Mah.
Saadetdere Mah. Sanayi Mah. Talatpaşa Mah.
Yenikent Mah. Yeşilkent Mah.

Esenyurt Hurdacı Telefon Numarası

0 532 365 29 66

Hurdanız mı Var? Hemen https://istanbulhurdasat.com/istanbul-hurdaci/ Tıklayın  İstanbul Hurdacısına ulaşın. En Yakın Hurdacı İçin Hemen https://istanbulhurdasat.com/hurdaci/ Ziyaret Edin

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

ESENYURT HURDACILIK HAKKINDA

Esenyurt'ta Hizmet Verdiğimiz Mahalleler.

Akevler, Akşemseddin, Aşık Veysel ve Cumhuriyet mah. gibi mahallelerin yanı sıra Esenyurt'un tümüne hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Hurda Fiyatları

Elindeki ürünün hurda değeri taşıdığını düşünen ve doğru değerde elden çıkarmak isteyen kişiler fiyat tereddüdüne düşmeden firmamız ile güvenli alışverişler gerçekleştirebilirler. Firmamızın belirlediği hurda fiyatları sürekli olarak güncellenir ve piyasa değerinde alımlar gerçekleştirilir. Böylece Esenyurt hurda alım fiyatları müşteri odaklı olarak ortaya konur. Mevcut ürünlerinizin hak eder değerlerinin tespiti noktasında materyaline göre hesaplama yapılır. Mevcut ağırlık ve sağlamlığa göre ilgili fiyat oluşturularak sizlere sunulur.

Ne Tür Hurdalar Alıyoruz?

Hurda denince akla demir ve bakır geliyor olsa da bunları takip eden pek çok ürün vardır. Sarı madeni, krom, kalay, kurşun, alüminyum gibi çeşitli madenler önemli değerlere sahiptir. Metaller büyük mıknatıslar yardımı ile birbirinden ayrıştırılarak doğru sınıflara aktarılır. Bu işlemler sonrasında eritilerek tekrar bir form kazanma aşamasına geçilir. İhtiyaca göre de hangi alanda kullanılacaksa o yönde şekillendirilir. Esenyurt hurda bakır alım hizmetleri veren firmamız ile çalışarak değerli hurda parçalarınızı alabiliriz. Ekosisteme sağladığınız katkının yanı sıra sizin için işe yaramaz olan eski parçaları da hak ettikleri fiyatlara satmış olursunuz. Ekonomik yarar sağlayan bu işlem için Esenyurt hurdacı arayışlarınızda güvenli bir adres olarak kaliteli hizmetler sunan ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Hurda Alım Satım İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Piyasada pek çok hurda maddesi yer alıyor olsa da öne çıkanlar arasında kalay vardır. Kalay dirençli bir madde olması yönüyle pek çok alanda kendine kullanım yaratabilir. Böylelikle levha ya da tel oluşumları da sağlanır. Mevcut kalay ürünlerinizi Esenyurt hurda alımı noktalarımıza getirmeniz halinde değerinde bir alışveriş sağlayabiliriz. Mevcut ürünün teslim edilmesi noktasında sorun yaşıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek bizim teslim almamıza da yardımcı olabilirsiniz. Çoğu zaman otomabil parçaları arasında yer alan kalay malzemeler hurda alanında önemli bir değere sahiptir.

5/5 - (26 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir