hurda-kablo-fiyatlari
|

Hurda Kablo Fiyatları (Fiyatı) 2024

 •Hurda Karışık Kablo 150,00 ₺/Kg
•Hurda Antigron Kablo 170,00 ₺/Kg
•Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablo 200,00 ₺/Kg

 

hurda-kablo-fiyatlari

Güncel hurda kablo fiyatı Her firmaya göre değişiklik Gösteren ve borsa Hurda Kablo Fiyatları bizler tarafından belirlenir.

Hurda kablo fiyatı firmamızın önceliği hurda kabloları geri dönüşüme kazandırmaktır.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Kablo hurdası, en çok talep gören hurda çeşitlerinden biridir. Bu nedenle, hurda kablo alım satımı yapmak isteyen pek çok kişinin aklında “Hurda kablonun kilosu ne kadar” sorusu yer almaktadır. Hurda kabloların çok fazla talep görmesinin nedeni ise bakır elementini bol miktarda bulundurmasıdır. Elektrik ve sanayii alanları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan bakır, elektriği en iyi ileten elementler arasında yer almaktadır. İşlevselliğini yitiren kablolardan elde edilen hurda kablolar ise tekrar geri dönüşüme yollanır ve hammadde sektöründe tekrar kullanılabilir.

Hurda firmalarının sıklıkla alım ve satımını gerçekleştirdiği kablo plastik hurdası, bakır kadar değerli görülür. Bu nedenle, kablo hurda alım satımı gerçekleştirmek istiyorsanız, istanbulhurdasat.com üzerinden hurda firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

            15.03.2024 HURDA KABLO FİYATLARI

HURDA KABLO FİYATI

Hurda Karışık Kablo

100-150,00₺/Kg

Hurda Antigron Kablo

120-170,00 ₺/Kg

Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu

150-220,00₺/Kg

Hurda Yer Altı Enerji Kablosu

180-2300,00 ₺/Kg

TTR Hurda Kablo

100-150,00 ₺/Kg

Çelik Zırh Hurda Kablo

90-150 ₺/Kg

Hurda Fare Yemez Kablo

100-180,00 ₺/Kg

Hurda Bakır Kablo Fiyatı

Tüm hurda çeşitlerinde olduğu gibi, hurda kablo bakır fiyatını etkileyen bazı faktörler vardır. Bu faktörlerin en başında hurda bakır kablonun telleri yer alır. Hurda kablolar, işlevini yitirmiş kablolardan ortaya çıkar. Bu nedenle, hurdanın içerisinde yer alan bakır elementinden faydalanmak için kablonun soyulması gerekir. Kablonun soyulması işleminde tellere bir zarar gelmemelidir. Aksi taktirde, bakır kablo hurdası ve soyulmuş bakır fiyatı değer kaybedecektir. Bakır hurda kabloların fiyatlarına etki eden diğer faktörler arasında şunlar yer alır:

  • Kablonun içerisinde yer alan bakır miktarı
  • Hurda kablonun kilosu
  • Piyasa değeri
  • Nakliye işlemleri
  • Kablonun kalitesi
  • Tonajı

Hurda bakır kablo fiyatlarına etki eden bir diğer faktör de kablonun soyulup soyulmamış olacağıdır. Kablonun sahip olduğu plastik kısmın yakılması, hurda bakır kablonun değerini düşürebilmektedir. Hurda bakır kablo fiyatları konusunda net bir bilgi almak için istanbulhurdasat.com üzerinden hurda firmaları ile iletişime geçmek en yararlısı olacaktır.

Hurda Kablo Alan Yerler

Ülkemizde hurda sektörünün gelişmesi sonucunda hemen hemen her ilimizde hurda firmalarını bulabiliyoruz. Ancak, hurdaların bina ve fabrika yıkım işlemlerinden elde edilmesi, hurda firmalarının da sanayi bölgelerine yoğunluk göstermesi ile sonuçlanıyor. Evinize kadar gelen hurda firmaları, özel araçları ile hurdalarınızı satın alabiliyor. Hurda kablo alımı hakkında merak ettiğiniz diğer bilgiler için ise istanbulhurdasat.com üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Hurda Kablo Alımı Yapan Firmalar

Hurda kablo alımı yapan firmalar genellikle sanayi bölgelerinde işlem yapmaktadırlar. Bu bölgelerde yer alan fabrika sökümleri pek çok hurdanın ortaya çıkmasına neden oluyor. Ancak istanbulhurdasat.com üzerinden iletişime geçebileceğiniz kablo plastik hurdası alan yerler, evinize kadar gelip hurdalarınızı satın almaktadır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken faktörlerden birisi en yakın hurda firması ile iletişime geçmek olacaktır. Hurda alım satım işlemlerinde önemli faktörlerden biri olan nakliye işlemi, uzak mesafeler söz konusu olduğunda bakır kablo hurda fiyatına doğrudan etki edecektir.

Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Hurdanın cinsi, tonajı ve kalitesi gibi etkenler hurda kablo fiyatlarına en çok etki eden faktörler arasında yer alır. En değerli hurda kablolarından birisi ise karışık kablo hurdası olmaktadır. Bu nedenler ile bakır hurda kablo alım satımı gerçekleştirmek istiyorsanız, hurdanın özelliklerini bilmeniz gerekiyor. Bu sayede, daha net fiyatlar elde edebilir ve satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Soyulmuş Kablo Hurda Fiyatı

Soyulmuş kablo hurda fiyatı, soyulmamış kablolara göre daha düşüktür. Bunun nedeni ise soyulmuş kabloların yakılarak plastiğinin çıkarılması ve bunun sonucunda bakırın zarar görmesidir. Eğer bakır kablo hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız, kablonun soyulmamış olması çok daha yararlı olacaktır. Bakır hurda kablolar hakkında detaylı bilgi almak ve hurda firmaları ile iletişime geçmek için istanbulhurdasat.com’a giriş yapabilirsiniz.

hurda-kablo-fiyatlari

4.8/5 - (25 votes)

Similar Posts

6 Comments

  1. Merhabalar 71 kilo soyulmuş 120 lik kablo var temiz hasarsız kilosunu kaca alirsiniz cevap iyi çalışmalar dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir