Akü Hurdası
|

Hurda Akü Fiyatları 2024

Hurda Akü Fiyatları

                                          21.03.2024 Güncel Fiyatlar

Hurda Türü Kg Fiyatı
Hurda (Sulu) Akü 23.00 ₺
Hurda (Kuru) Akü 23.00 ₺
Hurda Küçük Akü 20.00 ₺
Hurda Türü Kg Fiyatı

Hurda Akü Fiyatları sürekli değişiklik gösteren bir piyasaya sahiptir. Bu değişiklikleri takip edebilmek için web sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.Günlük olarak Hurda Akü Fiyatları güncel tutulmaktadır.

Hurda Akü Fiyatları Fiyatlarımız için satmak istediğiniz ürünü görmemiz gerekmektedir.

Hurda Akü Fiyatları Fiyatları ile ilgili bizlerle iletişime geçebilir güncel değerinde satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Eski Aküyü Nereye Satabilirim? Hurda Akü Fiyatları

Tüketim odaklı hale gelmiş günümüz dünyasında geri dönüşüm doğanın korunmasında ve dünya ekonomisine katkı anlamında büyük önem taşımaktadır. Artık işlevini yitirmiş birçok eşya hurda kategorisine girebilmektedir. Hurda aküler de bu sektörde önemli bir yere sahiptir. Bu durumda akıllardaki soru şu; “Eski aküyü nereye satabilirim?”. Sorunun cevabı basit. İstanbul Hurda eski aküleriniz ve daha birçok eşyanın hurda alımı hizmetini sunmaktadır. İstanbul Hurda’da, piyasanın en yüksek hurda akü kilo fiyatı garanti edilmektedir.

Hurda Akü Fiyatları

Hurda eşyalarınızı geri dönüştürerek doğanın korunmasına yardımcı olduğunuz gibi kendi bütçenize de katkı sağlamış olursunuz. Eski aküleriniz İstanbul Hurda’da en yüksek akü hurda fiyatı garantisiyle alınmaktadır. Güncel hurda akü alış fiyatlarını öğrenmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Akü Hurdasının Kilosu Ne Kadar?

Hurda akü kg fiyatı, belirli faktörler göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Bu faktörler şunlardır:

  • Hurda akünün kapasitesi
  • Hurda akünün türü
  • Hurda akünün ağırlığı

Tüm bu etmenler bir araya getirilerek akü hurdası alımı için fiyat belirlenmektedir.

Eski Aküyü Nereye Satabilirim?

Size yakın herhangi bir otomobil servisine ya da yeni akü satışı yapan yerlere de başvurabilirsiniz. Elinizde hurdaya çıkmış bir akünüz varsa şimdi İstanbul Hurda ile de iletişime geçebilirsiniz. Sektördeki tecrübesiyle İstanbul Hurda size kaliteli hizmet vermek için çalışıyor.

Eski Aküler Ne Yapılıyor?

İşlevini yitirmiş eski aküler, atık akümülatör geri kazanım tesislerinde parçalara ayrılarak geri dönüşüm sürecine dahil edilmektedir. Hurda aküden geri dönüşüm sonucu elde edilen materyaller şunlardır:

Bunlar dışında akünün içindeki madenler de ihtiyaç duyulan alanlarda değerlendirilmektedir.

Bir Aküde Kaç Kg Kurşun Var?

Akü hurdası ne kadar kurşun içerir?” sorusu merak edilen bir noktadır. Akülerin toplam kütlesinin %15-20’si kadarı saf kurşundur. Geri kalan kısımlarda da oksit halinde de bulunabilmektedir. Ortalama bir rakam verilirse, çoğu araç aküsünde 11 kg kurşun bulunmaktadır.

Akü Çöpe Atılır mı?

Aküler de birer pil çeşididir. Atık pillerin de eski akülerin de çöpe atılması çevre için büyük tehdit yaratmaktadır. Bu yüzden hurda akülerinizi çöpe atmak yerine hemen İstanbul Hurda ile görüşün. İstanbul Hurda, eski aküleriniz ve her türlü hurda eşyanız için gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz bir adrestir.

Akü Çevreye Zarar Verir mi?

Atık aküler doğada kendiliğinden çözünmediği gibi yapılarındaki kimyasallar nedeniyle doğaya zarar verirler. Bu nedenle eski aküler asla çöpe atılmamalıdır. Artık işlev görmeyen aküler geri kazanım tesislerinde geri dönüştürülmelidir.

60 Amper Hurda Akü Kaç Para?

Hurda akü fiyatları her daim güncel tutulmaktadır. Fiyatların belirlenmesinde güncel döviz ve kurşun fiyatları baz alınır. Hurda akünün kapasitesi de fiyat belirlenmesinde kullanılan bir faktördür. 60 amper akü hurdası kaç para olduğu merak edilen bir konudur. Bir 60 amper akü, büyük hurda akü kategorisindedir. Fiyatlandırma da buna göre yapılacaktır.

Kuru Akünün Bittiğini Nasıl Anlarız?

Arabanızda marşa bastığınızda geç çalışıyorsa ve bu sık tekrarlanıyorsa akü bitmiş olabilir. Bunun dışında kontağı çevirdiğiniz zaman araç göstergeleri çalışmıyorsa bu akünün bittiği anlamına gelir. Akünün bittiğini anlamanın en basit yöntemi ise kornanın çalışmamasıdır.

Ayrıca, akü ölçümlerinde 10 voltun altına indiği tespit edildiyse bu akünün bittiğini göstermektedir.

Hurdacı Hangi Hurdaları Alır?

Hurda sektörü günümüzde giderek gelişerek ve büyüyerek hizmet vermektedir. Hurda alımı birçok çeşitli materyal için yapılabilmektedir. İstanbul hurda da bünyesinde hurda akü haricinde çok çeşitli hurda materyalin toplamasını ve geri dönüşümünü gerçekleştirmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır:

Hurda eşyalarınızın geri dönüştürülüp dünya ekonomisine ve doğaya katkı sağlaması için durmayın siz de İstanbul Hurda ile iletişime geçin!

5/5 - (21 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir