hurda-cinko
|

Hurda Çinko Fiyatları 2024

 

                                              Hurda Çinko Güncel Fiyatları

                   15.03.2024 tarihinden itibaren geçerli Çinko Hurda fiyatlarıdır.

Hurda Türü Kg Fiyatı
Hurda Çinko Levha 60.30 ₺
Külçe Çinkosu 65.90 ₺
Çinko Hurdası Çatı Söküm 60.70 ₺
Hurda Türü Kg Fiyatı

Bizi Aramadan Hurda Çinkolarınızı Satmayın..! Hurda Çinko Fiyatları listesinin güncel hali için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurdacı Telefon Numarası Hurdacı Telefonu

Hurda, imalat artığı olan ya da bozulmuş cihazların posasıdır. Geri dönüşümün en büyük destekçilerinden olan hurda alım-satım piyasası, hem müşterilerin kazanç sağlamasını hem de gereksiz yer işgalini ortadan kaldırarak konforu amaçlar. Eski metal eşyalarınızı satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Hurda çinko fiyatları 2023 güncel hesaplamalarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

hurda çinko fiyatları

Hurda Çinkonun Kilosu Ne Kadar?

Hurda çinko kg fiyatı hesaplama detaylarına iletişim adreslerimizden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Hurda çinkosu, demirsiz hurdalar arasında yer alır. Diğer hurdalara göre geri dönüşümü daha kısa süren çinko maddesi, yeniden hammadde olarak kullanılmak amacıyla tarafınızdan teslim alınır ve işlenir.

Hurda çinkonun kilosu ne kadar?” sorusuna, çinkonun farklı türden materyallerden oluşması yüzünden net bir cevap vermek mümkün değildir. Farklı işlemler uygulayarak hammadde olarak tekrar kullanılabilir ya da tamir edilebilir konuma getirdiğimiz hurda çinkolar, boyutuna ve türüne göre fiyatlandırılır. Çinko hurdaları diğer hurda çeşitlerinden ayıran özellikler şunlardır:

  • Diğer hurdalara göre daha yumuşaktır ve öğütülmesi kolaydır.
  • Eritilmesi kolaydır.
  • Çinko hurdanın diğer hurdaların aksine daha kullanışlıdır ve yeniden kullanımı daha kolay yapılır.
  • Çinko hurda, özel işlemlerden geçerek parlatma işleminde kullanılabilir. Bu sayede, geri dönüşümü sağlanmış olur.

En Yüksek Fiyattan Çinko Hurdası Alımları

İstanbul ve çevresinde en yüksek hurda fiyatı veren firma olarak, hurda satımlarından yüksek kazanç sağlamanıza olanak tanıyoruz. Çinko hurda fiyatı için sitemizden yararlanabilirsiniz. Senelerdir hurdacılık sektöründe çalışan uzman firmamız hurdalarınıza en doğru ve yüksek fiyatları verir.

Gereksiz alan kaplamasının önüne geçebilmek için hurdalarınızı satabilir, bizimle çalışarak en yüksek kâr payını elde edebilirsiniz. 2024 güncel hurda çinko fiyatları hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Çinko hurdası alımları yapmamız sayesinde, nakliye işiyle uğraşmadan ağır çinko hurdalarınızı satabilirsiniz.

Hurda Çinko Aldığımız Bölgeler

İstanbul hurdacı olarak tüm İstanbul bölgesinde erişim alanlarımız bulunur. İstanbul çevresindeki illere de hurda satışı için yardımcı olan usta ekibimiz ile birlikte çinko hurda alımını özenle yapmaktayız. Kaliteden anlayan ekip arkadaşlarımız, hurdanızın türünü kolaylıkla belirlerken istenilen ölçüde satışları en yüksek hurda çinko fiyatı vererek sağlar.

Ülke ekonomisine ve doğaya katkıda bulunuyor olduğumuzun farkında olarak titizle yaptığımız işimizde, siz değerli müşterilerimizi öncelik haline getirerek çalışıyoruz. Yüksek kar ile hurdalarınızı satabilmeniz için parça alım değerini düşük tutuyoruz. İstanbul ve çevresindeki her yerden çinko satışı yapabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Alımını Yaptığımız Hurda Çinko Türleri

Hurdalarınızı getirerek satışını gerçekleştirebilirsiniz. Çinko kullanım alanları şunlardır:

  • Kalıp yapımı için otomotiv sektöründe kullanılır.
  • Çeliği daha dayanıklı kılmak için çelik ürünleri çinko alaşımlı yapmak adına kullanılabilir.
  • Pres dökümler için kullanılır.
  • Külçe şeklinde parlatma amaçlı kullanılır.
  • Nikel alaşımlı lehimler yapılırken ya da pil gövdesinde çinko kullanılır. Kullanım alanları değişiklik gösterse de genellikle kaplama amacı ile kullanımı yaygındır.

Farklı alanlarda kullanılan çinkolar, içerisinde bulundukları çinko gruplarına göre kullanılırlar. “Hurda çinko ne kadar?” sorusunun cevabı ise çinkonun grubuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Satmayı düşündüğünüz her türlü metal için hemen bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, diğer hurda türlerinin satışı ile ilgili olarak da bize ulaşabilir ya da sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yüksek Tonajlı Hurda Çinko Alımları

Boş yere duran ve herhangi bir işe yaramayan çinko hurdalarınızı ve diğer çeşit hurdalarınızı bize ulaşarak satabilir, kazancınızı artırırken alan açarak yaşam konforunuzu da artırabilirsiniz.  Nakliye ile uğraşmanıza gerek kalmadan üstelik de en yüksek fiyatla hurda alımınızı gerçekleştiriyoruz. İstanbul hurdacı olarak bize web sitemizden ya da cep numaramızdan arayarak güvenle ulaşabilirsiniz.

5/5 - (21 votes)

Similar Posts

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir