hurda-kablo-alimi

Hurda Kablo Alımı

Elektrik, sanayi gibi sektörlerde kullanılan ve artık işlevini yitirmiş olan kablolar hurda olarak satılabilir. Hurda kablo fiyatları kablonun içindeki elementlere göre farklılık göstermektedir. Bu malzemelerin içindeki en değerli metal bakırdır. Bakır pek çok sektörde kullanılabildiği için geri dönüşümü önemlidir. Metali hurdadan dönüştürmek ham maddesine ulaşmaktan çok daha kolay ve ekonomiktir. Çevre için de daha az zararlıdır.

En İyi Değerde Hurda Kablo Alımı Yapan Firma

Ömrü biten ve artık kullanılamaz hale gelen kablolar geri dönüşüme kazandırılır. Kablolar evde, iş yerlerinde, sanayide, inşaatta, neredeyse her yerde ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Herkesin yaşam alanında kablolara yer vardır. Bu neden alım ve satımı da ciddi anlamda rağbet görmektedir. Hurda kablonun değerini belirleyen içindeki bakır oranıdır. Bunu anlamak için dışındaki plastik yüzey soyulur ve içindeki teller kontrol edilir. Bakır oranının dışında kablonun kilosu, kalitesi, piyasa değeri gibi faktörler de fiyatı üzerinde etkili olacaktır.

Değerinde hurda kablo alım ve satış işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Soyulmuş ya da soyulacak kablolar kabul edilmektedir. Ekibimiz adresinize gelerek hurda kabloları almakta ve değerine göre ücretini ödemektedir. Bina yıkım işlemleri öncesinde de kabloların alınması için bize başvurabilirsiniz. Soyulma esnasında içindeki teller zarar görmüş, yanmış olan kabloların değeri azaldığı için fiyatları da düşmektedir.

İstanbul İli Hurda Kablo Alan Firma

Sanayi bölgelerinde hurda kablo alım ve satımı daha çok yapılmaktadır. Bu nedenle İstanbul hurdacı yoğunluğu da bu bölgelerde toplanmıştır. Sanayi bölgesindeki firmalar, işlemleri esnasında çok fazla kablo atığı çıkarmaktadır. Bunlar hurdacılar tarafından alınır ve değerli metalleri çıkarılır. Firmamız yalnızca sanayi bölgelerinde faaliyet göstermemekte ve talebiniz doğrultusunda adresinize gelmektedir.

Metal ve maden kullanımında geri dönüşüm ham madde çıkarımına nazaran daha çok tercih edilmektedir. Hurda metalin bulunması ve işlenmesi çok daha kolaydır. Milli ekonomi ve çevre sağlığı açısından da bu yöntem tercih edilmelidir. Firmamız bakır, alüminyum, kablo, pirinç gibi pek çok metalin hurda alım ve satımını yapmaktadır. Elinizdeki hurdaları satarak hem gelir elde edebilir hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz size hizmet vermek için daima hazır halde beklemektedir.

5/5 - (125 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir