hurda alan firmalar

Hurda Alan Firmalar

Hurda alan firmalar arasında güvenilir firma olarak sizlere hizmet sağlamaktayız. İstanbul geneli Avrupa ve Anadolu yakasındaki bir çok farklı noktalarda hurda alım hizmeti sağlıyoruz. Hurdaya ayırdığınız eşyaları değerinde satmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hurda alan firmalar arasında en büyük firmayız. Her türlü demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, şantiye hurdası, vb hurdaları yerinde nakit karşılığında alıyoruz.

hurda alan firmalar
hurda alan firmalar görseli

Hurdacı Telefon Numarası    Hurdacı Telefonu

Hurda Alan Firmalar / Hangi Çeşitleri Alınmaktadır?

Hurda Bakır: Elektronik malzemelerden çıkan bakırları size sunduğumuz güncel tekliflerden yerinde değerinden alıyoruz.

Demir Hurdası: Şantiye, inşaat sahası, atölyelerde değerini kaybetmiş kullanılmamış parça kesik bükü demir türlerini alıyoruz.

Kablo Hurdası: Elektirik kapsamında kullandığınız hurdaya ayırdığınız kabloları bizlerle iletişime geçerek güncel fiyat tekliflerimizle değer kaydedin.

Sarı Hurdası: Tesisat mutfak ve banyo birçok farklı noktalarda kullanılan hurda sarı malzemeleri değerinde Hurda alan firmalar satmak istiyorsanız hemen teklif alınız

Alüminyum Hurdası: Profil tas, tabak, matba kalıp ofset alüminyumları yüksek fiyattan alıyoruz.

Krom Hurdası: Fabrika yemek hanelerde kullanılan hijyenik paslanması zor olan krom tezgahlar, krom raflar, krom ocaklar vb malzemeleri sağlamlık açısından değerinde satın alıyoruz.

Diğer Tekliflerimiz için Hurda Fiyatları Tıklayınız

Hurda Alan Firmalar

Yaşam alanlar içerisinde kullandığımız bir çok malzemeler ortaya çıkmaktadır. Tadilata ve kentsel dönüşüme girecek olan bu tür malzemeleri uzman ekibimiz tarafından yönlendirip ücretsiz keşif yaptıktan sonra anlaşma sağlayıp değerinde alıyoruz. Hurda alan firmalar / Evsel Hurdalar arasında güvenilir hijyenik olduğumuzu’da temin ederiz.

Hurda Alan Firmalar / Sanayi Hurdaları

Sanayi hurdalar arasında tüm hurda çeşitlerinizi en yüksek fiyatlarla alımı yapmaktadır. Tüm güvenceniz Hurda alan firmalar / Sanayi hurdaları Kurumsal firmamız istanbul içinde bir çok iş yeri ve firmanın hurdalarını almaktadır. Sanayi hurdalar içerisinde soyma bakır, sarı (pirinç), alüminyum, demir, kablo, çinko vb tür malzemeleri yüksek fiyat garantisi ile hassas tartım yaparak nakit karşılığında alıyoruz.

sanayi hurda alan firmalar görseli

En İyi Fiyatlarla Hurda Alıyoruz

Hurda fiyatları 2024 Arasında inşaat hurdaları sanayi hurdaları bakır hurdaları, kablo hurdaları, alüminyum hurdaları, vb hurdaları en iyi fiyatlarla hurda alan firmalar tarafından alımını yapmaktayız. sizlerde en yüksek güncel fiyatlarımız için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Oy Vermek İster Misin? post

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir