hurda-kursun-alimi

Hurda Kurşun Alımı

Akü imalatı, inşaat sektörü, silah sanayisi ve daha birçok farklı alanda kullanılan kurşun kolay işlenebilir bir maddedir. Hurda kurşun alımı hurdacılar tarafından yapılmakta ve maden geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kurşun, kolay yıpranmayan ekonomik bir madde olduğu için birçok sektörde tercih edilir.

Güvenilir ve Değerinde Hurda Kurşun Alan Firma

Kurşun maden rezervi açısından zengin ve kullanım alanı yaygın bir madendir. Kimyasal ve asitlere karşı dirençli bir yapısı vardır. Bu da kurşundan imal edilen bir ürünün uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Ürün yapılarının içinde tek başına yer almadığı, diğer madenlerle karışık halde bulunduğu için birçok eşyanın içinde kurşun vardır. Hurdacı atölyelerinde üründeki kurşun ayrıştırılır; farklı sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüme hazır hale gelir.

Güvenilir hurda alımı ve satışında öne çıkan firmamız, kurşun alımı da yapmaktadır. Bu madde genelde farklı eşyaların içinde bulunduğu için hurda alımı da diğer metallere göre farklılık göstermektedir. Eşyayı olduğu gibi ya da kurşunları ayrı bir şekilde satabilirsiniz. Kilo, kalite, satış şekli gibi faktörler fiyat üzerinde etkili olacaktır. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz ekiplerimiz adresinize gelerek kurşun alımını yapmakta ve ödemenizi sunmaktadır.

İstanbul Bölgesi Hurda Kurşun Satılabilecek Hurdacı

Kurşun en fazla akü imalatında kullanılır. Dolayısıyla bu madeni en fazla içeren eşya da araçların hareket etmesini sağlayan akülerdir. Araba aküsü kullanım ömrü uzun gereçlerdir. Fakat aracın uzun süre çalıştırılmaması, araca uyumsuz akü takılması gibi sebepler bozulmalara neden olabilir. Bu durumlarda tamir ettirebilir ya da aküyü elden çıkabilirsiniz. Kurşun oranı yüksek ve ağır kilograma sahip aküler, hurdacılar tarafından yüksek fiyatlarla alınmaktadır.

Hurda kurşun farklı sektörlerde farklı formlarda kullanılır. Levha, toz gibi çeşitleri vardır. Akü dışında kablo izolasyonu, radyasyon yalıtımları, silah sanayisi, benzin gibi pek çok sektörde kurşuna ihtiyaç duyulmaktadır. Değerinde İstanbul hurda kurşun alımı yapan bir firma arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem gelir elde etmeniz hem de geri dönüşüme katkıda bulunmanız mümkündür. Firmamızda bakır, krom, pirinç, demir, çinko, alüminyum gibi daha pek çok madenin alım ve satımı yapılmaktadır.

5/5 - (100 votes)

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir