Fatih Hurdacı Ve Hurda Alımı

Dernekler, vakıflar hep birilerine yardım için kurulmuş ve düzenlenmiş kuruluşlardır. Bizde Fatih Hurdacılar Ve Geri Dönüşümcüler olarak diyoruz ki çocuğunu sevindir, hurdalarını bize getir karşılığında kazandığın parayı çocuklarına ver. Biz de Fatih hurdacı olarak çocuklar sevinsin diyoruz.

Bu hayatta çocuklar en masum canlılardır. Tabii bunların yanında hayvanları da saymak lazım onları da unutmayalım. Sizde gelin bizim bu başlattığımız kampanya niteliğinde ki hurda alımını destekleyin ve çocuklarınızın yüzünü güldürün. İsteyip de alamadıkları ne varsa alsınlar. Hem bu sayede ebeveyn çocuk ilişkiniz de güçlenmiş olur.

Her anne baba evlatlarının mutlu olmasını ister. Biz sizlerin bizim bu seslenişimize olumlu bir yanıt vereceğinizi düşünüyoruz. Ve açıkçası öyle olması gerektiğine de içten duygularımızla inanıyoruz.

Hatta çocuklarda evde kendileri kendi çaplarında biriktirebilecekleri hurdaları biriktirirler ve sizlere yardımcı olurlar. Onların da bir katkısı olmuş olur. Ne dersiniz? Var mısınız bizimle birlikte bu yolda yürümeye, bizi desteklemeye.

Fatih’te Nerelerden Hurda Alınıyor?

Akşemsettin Demir Hurdacısı

Demir hurdalarınızı biriktirin ve vakti geldiğinde yani artık sığmaz olduğunda Akşemsettin Demir Hurdacıya getirin.

Ayvansaray Bakır Hurdacısı

Bakırın diğer metal türleri içerisinde önemi büyüktür. Hem alıcıya hem de satıcısına büyük kazançlar sağlamaktadır. Sizde bakır hurdalarınızı Ayvasaray Bakır Hurdacısına getirin.

Derviş Ali Hurdacısı

Ali isminden yola çıkarak bu mahallemiz de hurda alımı yapmaktayız. çocuklarında çok kolay biriktirebileceği bir hurda türüdür. Yeter ki çocuklarınıza nasıl toplayacaklarını ve nerde biriktirebileceklerini anlatın. Gerisini onlara bırakın. Görün bakın nasıl güzel bir iş çıkaracaklar.

Hırka-i Şerif Alüminyum Hurdacısı

Her evde de mutlaka alüminyumdan eşyalar vardır. Artık atmanın zamanı geldiyse durun atmak yerine Hırka-i Şerif Alüminyum Hurdacısına verin. Baştaki amacımıza ulaşmada bir adım atmış olun.

Koca Mustafapaşa Hurdacısı

Evet yine çocukların kolaylıkla biriktirebileceği bir hurda çeşidi daha. Çocuklarınıza bir yer ayarlayın oraya biriktirsin hurdaları. Ve birikince de Koca Mustafapaşa Hurdacısına gelirken onu da yanınızda getirin. Görmüş olsun nasıl para kazandığını. Hem böylece özgüven de kazanmış olacaktır.

Hurda Geri Dönüşüm Metal

Mevlanakapı Makine-Motor Hurdacısı

Sayın mahalle sakinleri. Yok mu bozulmuş çamaşır, bulaşık makineniz, buzdolabınız. Yok mu motor hurdalarınız. Varsa hemen Mevlanakapı Makine-motor Hurdacısına getirin. Hem bakın bu hurda türü de size fazla bir kazanç sağlar. Kilo ile tartıp öyle fiyatlandırma yapmaktayız.

Seyyid Ömer İnşaat Hurdacısı

İnşaat alanının tehlikesi kadar inşaat hurdalarının tehlikesinden de çocuklarımızı korumak adına inşaat hurdalarınızı Seyyid Ömer İnşaat Hurdacısına getirin. Fatih hurdacı şirketimize güvenebilirsiniz.

Silivrikapı Çelik Hurdacısı

Kapıları çelikten yaparlar ki sağlam olsun. Eğer çelik kapınız varsa ve eskidiyse değiştirdikten sonra o çelik hurda olan kapınızı Silivrikapı Çelik Hurdacısına verin. Parasını çocuklarınız alsın.

Sümbül Efendi Yıkım Hurdacısı

Yıkım hurdalarınız ederi değerinde alınır. Daha detaylı bilgi almak aklınızdaki soru işaretlerini gidermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şantiye hurdası satmak için hemen bizi arayın.

Yavuz Sultan Selim Kablo Hurdacısı

Yıkılan eski evlerden arta kalan kablo hurdalarınız mı var. Ve ne yapacağınızı mı düşünüyorsunuz. Biz sizi daha fazla düşündürmeyelim. Çözüm basit. Kablo hurdalarınız ile birlikte sizleri Yavuz Sultan Selim Kablo Hurdacıya bekliyoruz.

Günlük Hurda Fiyatları

Şehremini Krom Hurdacısı

Daha ne duruyorsunuz. Sizde elinizdeki krom hurdalarınızı Şehremini Krom Hurdacısına verin. Boş duranı Allah sevmez derler. Boş durmak yerine hurdalarınızı bize getirin.

Yedikule Kurşun Hurdacısı

Fatih hurdacı ekiplerimiz size yardımcı olabilir. Hala hurşun hurdalarınız için yer mi arıyorsunuz. Biz söyleyelim adresi. Yedikule Kurşun Hurdacısı.

Aksaray, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Emin Sinan, Hacı Kadın, Haseki Sultan, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hocapaşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Kara Gümrük, Katip Kasım, Kemalpaşa, Küçük Ayasofya, Mercan, Mesh Paşa, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Fenari, Molla Gürani, Molla Hüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraç İshak, Sarıdemir, Sultan Ahmet, Sururi, Süleymaniye, Şehsuvar Bey, Tahtakale, Taya Hatun, Topkapı, Yavuz Sinan, Zeyrek Mahallelerinde de araiş, fabrika, sanayi, şantiye, çinko, pimapen hurda alımları yapmaktayız. Bu hurdalarımız hakkında daha detaylı bilgi isterseniz bu mahallelerden herhangi birine gidip sorabilir ya da whatsapp üzerinden de iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Unutmayın her şey çocuklarımız içindir. Onlar için bu küçücük iyiliği yapın.

Oy Vermek İster Misin? post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir