Hurda Alüminyum Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çeliksiz) 45,00 TL/kg
Hurda Levha Araiş Alüminyum 40,00 TL/kg
Hurda Alüminyum Jant 42,50 TL/kg
Hurda Matbaa Alüminyumu 40,50 TL/kg
Hurda Profil Alüminyum 35,00 TL/kg
Hurda Kırkambar Alüminyum 35,00 TL/kg
Kartel Sert Alüminyum 28,00 TL/kg
Hurda Kutu Alüminyum 23,00 TL/kg
Alüminyum Petek Rayatör Hurda 50,00 TL/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çelikli) 28,50 TL/kg
Alüminyum Kablo (Plastikli) 25,00 TL/kg

Hurda Alüminyum Fiyatları (Fiyatı)

Elektronik birçok cihaz ya da metal içerikli ürünler, bir süre sonra bozulur ve zamanla artık tamir edilemeyecek bir hale gelir. Böyle durumlarda işe yarayan çalışır parçaları ayırdıktan sonra kalan posayı satmak, gereksiz alan kaplamasını önleyeceği gibi geri dönüşümü de destekler. Alüminyum hurdaları, hurda sektörü içinde en fazla rağbet gören materyaller arasındadır. Toplu alım-satımlarda, yüksek meblağlarda gelir elde edebilmek mümkündür. Bu anlamda hurda alüminyum fiyatları, tatmin edicidir. Eğer siz de alüminyum hurdalarınızı satmayı istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Alüminyum hurda fiyatlarını sitemizde yer alan iletişim bilgileri kısmından bize ulaşarak ya da sitedeki hesaplamaları kullanarak öğrenebilirsiniz.

hurda aluminyum fiyatları

Hurda Alüminyum

Çeşitli minerallerden elde edilen alüminyum, hurda alüminyum versiyonuyla alım satımı gerçekleştirilebilen değerli bir maddedir. Değer oranını arttıran etmen ise, hammadde içeriği olan boksittir. Nitekim üretim safhalarında kullanılan alüminyumda ne kadar fazla alüminyum oksit içeren boksit kullanılıyorsa, o denli kaliteli bir ürün çıkarabilmek mümkündür.

Alüminyumun kullanıldığı alanlar şunlardır:

 • Alüminyum, taşıt araçlarının tamamının üretiminde kullanılır.
 • Uçak ve uzayla ilgili araçlarda hafif bir materyal olduğu için özellikle gövde kaplamasında alüminyum kullanılır.
 • İnşaat sektörü, alüminyum elementinin en sık kullanıldığı alanlardan biridir.
 • Elektronik ürünlerin yapımında alüminyum kullanılır. Bunun sebebi, maliyet düşürmesidir.
 • Tas- tabak yapımında kullanılır.
 • Kabloların yapımında içerisine iletken madde olarak tel alüminyum eklenebilir. 

Alüminyum Hurda Tipleri

Alüminyum hurda tipleri, farklı alüminyum oksit içeriklerine göre değişik alanlarda kullanılırlar. Alüminyum hurda fiyatı ve değer hesaplaması gerçekleştirirken alüminyumun hangi tip olduğunu inceler ve buna göre fiyat biçeriz. Farklı ürünlerin dizaynında kullanılan ve hurda değeri olan alüminyum çeşitleri şunlardır:

 • Ara iş alüminyum
 • Yumuşak Alüminyum
 • Sert Alüminyum
 • Matbaa kalıp posası
 • Alüminyum Piston

Firmamız tarafından bu hurda tiplerinin alımını yapmaktayız. Bizlerle görüşme sağlayarak, konuya ilişkin ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Değer Tespiti

“Alüminyum hurdası kaç para eder?” sorusunu cevaplamak adına değer tespiti yapılırken dikkat edilen farklı tür alüminyumlar mevcuttur. Çıkma profil alüminyum bunlardan biridir.

Dilerseniz evinizden gelip alabileceğimiz hurdalar yoluyla fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Adresten teslim alan uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde hurda satım konforunu hissedebilirsiniz. Ayrıca, hurda satımı gerçekleştirerek geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Fiyatı Tespiti

Hurdalarınızdan kurtulmayı kolay ve hızlı bir imkan haline getiren bizler sayesinde, değerini birlikte belirlediğimiz metallerin satımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolla geri dönüşümü de destekleyebilirsiniz. “Alüminyum hurdası ne kadar?” sorusunun güncel cevabına bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Yüzyıllar boyunca çözünmeyen ve doğayı kirleten metalleri tarafımıza ulaştırarak doğayı koruyabilirsiniz. Ayrıca bunu yaparken kazanç da sağlayabilirsiniz.

Eski hurdaları öğütmemiz ve ayrıştırmamız sayesinde geri dönüşüme katkı sağlıyoruz. Önce hurdaları demir olup olmamalarına göre ayrıştırıyoruz. Ardından demir olmayan parçaları sınıflandırıyoruz. Sonrasında tekrar tamir işlemi ya da presleme işlemi gerçekleştiririz. Bu sayede, geri dönüşümün hedefi olan yeniden hammadde kazanımını sağlayabiliriz. Artık işinize yaramayan alüminyum jant gibi posaları değerince satabilirsiniz.

Alüminyum KG Fiyatı

Hangi tür alüminyum olduğunu bilerek alüminyum hurda fiyatı tespiti yapabilen uzman ekibimiz tarafından hurdalarınıza değer biçilir. Alüminyum hurda fiyatı belirlerken; hurdanın tipi, ağırlığı ve hurdanın durumu alüminyum KG fiyatını etkileyen unsurlar arasındadır. Bu değerlendirmelerin ardından, fiyatlandırma tarafınıza iletilir ve dilerseniz nakliye işlemi de tarafımızca gerçekleştirilir.

Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, yine site üzerinden hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olabilir, hangi çeşit hurdaların alımını gerçekleştirdiğimizi ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Hurda satımı yaparak hem ekonominize katkı sağlamak hem de doğayı korumak adına özenle çalışan bize ulaşarak tüm hurdalarınızın satış işlemini güvenle yapabilirsiniz.

5/5 - (11 votes)