Hurda Trafo Alımı

Trafo nedir diye bir giriş yapalım istedik. Trafo elektrik enerjisinin frekansını değiştirmeden gerilimini yükselten ya da alçaltan elektrik makineleridir. Çok çeşitli sayıda tipleri mevcuttur.  Halk arasında en çok bilinen türü ise dağıtım trafosudur. Bu trafolar nerelerde kullanılır diye soracak olursanız elektrik enerjisinin bulunduğu çoğu yerde kullanılmaktadırlar. Doğal olarak da bozuluyor yada kullanım ömrü doluyor. Hurda trafo diye tabir edilen hale dönüşüyor.

 

Elektrik enerjisini prensibi ile çalıştığı için bu trafolarında belli bir ömürleri vardır. İlk takıldıkları andan itibaren belli bir süre ( yıl olarak ) geçtikten sonra her şeyin bir sonu olduğu gibi bu trafolarında sonu gelecektir. Belki bir çok kişi yeniden almak yerine trafolarına tadilat ve bakım yaptırarak ömürlerini bir müddet uzatmak isteyebilir. Fakat şunu da unutmamak gerekir. Bir kere bozulduysa bugün yaptırıla bile en nihayetinde yine bozulacaktır. Bunu yaptırarak para harcamak ve bununla boş yere uğraşmak yerine yenisinin alınıp takılması daha mantıklı olacaktır. Tabii ki bu konuda seçim sizin.

 

Hurda Trafo Alan Hurdacı

Biz sizden eski, hurda trafolarınızı istiyoruz. Hem karşılığında bir ücret de veriyoruz. Evet yanlış duymadınız. Şuan içinizden hadi canım, hurda trafo ne eder ki diye düşünce de geçiyor olabilir. Ama biz çok ciddiyiz. Siz yeter ki hurda trafolarınızı bize getirin o zaman bakın ederi var mıymış, yok muymuş.  Bunun için ne yapıyoruz elimizde bulunan hurda trafoları bekletip, sağa sola atmak, başkalarına vermek yerine bize veriyorsunuz. Bizde size karşılığında ücretini ödüyoruz.

 

Hurda trafo alanında bizden iyisi henüz yoktur. Biz olacağını da açıkçası düşünmüyoruz. Zirve bizimdir onu da başkalarına vermeyi hiç mi hiç düşünmüyoruz. Biz sizler sayesinde bu başarıyı elde ettik. Biz kendimizden, verdiğimiz hizmetten hiçbir zaman ödün vermedik. Her zaman herkese karşı aynı hizmeti sunduk. Ne eksik ne fazla. Fiyatlarımız da kesindir asla birine fazla diğerine eksik vermeyiz. Güler yüzlü ve şeffaf bir alım satım işlemi gerçekleştiriyoruz. Belki şuan bu söylediklerimiz lafta kalıyor olabilir ama gelip gördüğünüzde ya da bizimle iş yaptığınızda sizde görmüş olacaksınız. İşte bunun için de hurda trafolarınız için gideceğiniz tek adres biz olalım.

Trafo Geri Dönüşüm Firmaları

Biz sizden aldığımız hurda trafoları parçalayıp parçalarını ayrı ayrı topluyoruz. Daha sonra ne yapılacak ise ona döndürmek ya da orada kullanmak için düzenliyor ve oralarda kullanıyoruz. Siz hurda trafonuzu bize satıyorsunuz sizin işiniz bitiyor fakat biz sizden bu hurda trafoları aldıktan sonra hala devam ediyoruz. Bizim işimiz bitmiyor. Onlar söküp parçalamakla uğraşıyoruz. Bir çok kişinin aklına şu soru ya da düşünce gelebilir diye bu açıklamayı da yapmak istedik. Akıllara gelen soru: bizden aldı alım satım işlemi bitti onlarda başkalarına sattı ya da kaldırıp attı. Evet şurası doğru alım satım işlemi şimdilik bitti buraya bir parantez açmak isteriz biz uzun soluklu olmasından, hep bizimle iletişim halinde olmanızdan yanayız. Evet şimdi önceki açıklamamıza geri dönecek olursak alım satım işlemi şimdilik bitince bizim işimiz halen devam ediyor sizden alıp atmıyoruz ya da öylece bir yerde bekletmiyoruz. Onları ayrı ayrı parçalara ayırıyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için şimdiden sizlere teşekkür ederiz. Vaktinizi ayırıp da bu yazımızda bizimle olduğunuz, okuduğunuz, göz gezdirdiğiniz için de ayrı teşekkür ederiz. Sağlıkla ve sağlıcakla kalınız.

 

5/5 - (50 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir