Hurda Kurşun Alıyoruz

Hurdacılık alanında firmamız öncü bir sese sahip ve alanında hem hurdacılık hem de geri dönüşümcü olarak anılmakta ve de bilinmektedir. Hurdalara en iyi fiyat veren hurdacı denildiği zaman akla ilk ve tek bizler geliriz. Hurda kurşun da bu hurdalar arasındadır. İstanbul’un her kesiminden Avrupa Anadolu yakası ayırt etmeksizin kurşun hurda alımları yapılmaktadır.

Geri dönüşüm ile sizden aldığımız kurşun hurdalarını yeniden kullanıma kavuşturuyoruz. Hem böylece de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Çevrenin kirlenmesini ve zarar görmesini de en aza indirmiş oluyoruz. Siz sadece kurşun hurdası satıyorsunuz ve karşılığında hem parasını hem de böyle artı, olumlu çıktılar elde ediyorsunuz. Bir taşla birden fazla kuş vurmuş oluyorsunuz.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmasıyız

Hurda fiyatları nasıl, bu fiyatları neye göre belirliyorsunuz gibi sorular akıllara gelirse:

Kurşun hurda fiyatlarını hatta hemen hemen bütün hurda fiyatlarını günlük olarak belirliyor her gün de güncel tutmaya çalışıyoruz. Bazen her gün değişmiyor hatta belki bir hafta aynı sabit kaldığı bile oluyor fakat biz yine de piyasa takibi yapıyor yeniden fiyat listemizi oluşturuyor o günün tarihini atarak da belgelemiş kanıtlamış oluyoruz. Fiyat konusunda firmamız adını duyurmuştur. Bu kadar adı duyulan bir firmanın size karşı herhangi bir yanlışlık, fiyat konusunda yalan konuşması beklenilmez. Aklınızda bu konudaki soru işaretlerini ve şüphelerinizi bitirin.

 

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına yerinden hurda alımları da yapmaktayız. Nasıl oluyor derseniz. Siz elinizde bulunan kurşun hurdalarınızın yerini bizi telefonla arayarak söylüyorsunuz bizde hemen hiç vakit kaybetmeden geliyoruz ve sizin gözlerinizin önünde kurşun hurdalarınızı tartıyor, değerlendiriyor, fiyat listemiz ile fiyat biçip size anında nakit olarak karşılığını veriyoruz. Hurda nakliye işlemlerini de ekip arkadaşlarımızla birlikte bizler yapıyoruz. Ve sizden bunun için de herhangi bir ücret talep etmiyor, ücret kesintisi yapmıyoruz.Hurda kurşunlarınızı değerinde satmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

İlk başladığımızda bu işe küçük bir işletmeydik. Daha sonra kendimizi geliştirdik işlerimizi büyüktük koca bir firma haline geldik. Broşürlerle adımızı duyurduk şimdi de bu web sitesi ile karşınız da sesimizi daha çok kişiye duyurabilmek için çalışıyoruz. Verdiğimiz emeklerin karşılığını en iyi şekilde alıyor ve de almaya devam ediyoruz. Bizler kurşun hurdacılar olarak ne yapıyorsak her zaman sizler için yapıyoruz. Sizlere daha faydalı daha yararlı olabilmek için canla başla çalışmaktayız.

 

İstanbul’un bu kadar kalabalıklığının içinde bir de güvenilir, dürüst bir hurdacı aramayın. Sizler kurşun hurdalarınız ile birlikte gelin ondan sonrasını hep birlikte konuşalım. Karlı çıkacağınız bir alım satım olacağını bizler şimdiden söylüyoruz. Bunu görmek için sizleri kurşun hurdalarınız ile birlikte beklemekteyiz. Bu web sitemizde yer alan telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

5/5 - (4 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir