Eyüp Hurdacı İşletmesi

İstanbul Hurda Sat firmamız Eyüp hurdacı hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda hurda alımları, bina ve fabrika yıkımları gibi işler yapıyoruz. Hurda alımlarında daima yüksek fiyat vererek nakit ödeme yaparız. Eyüpsultan civarında hurda almak için adrese araç gönderebiliriz. Bunun için lütfen biizle temasa geçiniz.

Eyüp Düğmeciler Mahallesi’nde Hurda Alan

Değirmenciler mevkiinde alüminyum kablo hurdası satmak istiyor iseniz size yardımcı olmak isteriz. Ayrıca burada bulunan tüm sahalardan çelik hurdası alıyoruz. Yüklem vs işleri tamamıyla bize aittir.

 

Nişancı’da En Yakın Hurdacı

Geçmiş dönemlerde hurda kablo için oluşturulmuş geri dönüşüm aşamaları hemen hemen aynen devam ediyor. İstanbul hurdacı şirketlerinin​ çoğu kabloyu karışık paketliyor. Bu da hurdanın toplam değerini düşürüyor. Bunun yerine ayrıştırma işlemi ile soyulmuş vs. diye ayrı ayrı paketleme yapılırsa satılırken daha değerli olacaktır.

Eyüp Hurdacı Günlük Hurda Fiyatları

Eyüp’e Bağlı İslambey’de Çıkan Hurdalar

İslambey’deki işletmelerden hurda alan geri dönüşüm firmaları arasında lider firmayız. Şirketimiz İstanbul Hurda Sat her zaman müşterisine değer veren bir şirkettir. İslambey’den bize hafta sonları da dahil her gün ulaşabilirsiniz.

 

Rami Hurdacı

Rami’de hurdacı firması lazım ise size en yakın hurdacı ekibimizi göndermek isteriz. Rami Cuma genelinde en güncel fiyatları veren firmayız. Özellikle galvaniz sac ve alüminyum hurdası satmak için bize mutlaka danışın. Emin olun bu hurda satışlarından fazlasıyla karlı çıkarsınız.

 

Rami Yeni Hurda Metal Geri Dönüşümü

Hurda geri dönüşüm konusunda duyarlı bir halka sahip olan Rami Yeni’de bizler de hurdacı olarak görev yapıyoruz. Amacımız hurda atıkların tekrar kullanıma kavuşturulmasıdır. Bunlardan bazıları kablo, demir hurdalarıdır.

 

Kablo hurdası birçok sektörden tahmin edilemeyecek ölçüde fazla çıkmaktadır. Yani bir bakıma hurda geri dönüşüm metal için tahmin edilebilir bir serüven izlerken söz konusu kablo olunca tahminde bulunmak biraz zor. Eyüp Merkez Mahalle’de durum aynen böyledir. Birçok hurdanın ne zaman hangi işletmelerden geleceği bellidir. Ama hurda kabloda durum biraz farklıdır. Çünkü kullanım alanı olarak yaygın olan kablo kendine her zaman yer bulmuştur.

 

4.8/5 - (550 votes)

One Reply to “Eyüp Hurdacı İşletmesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.